Huis te koop in Antwerpen met 5 slaapkamers
Omschrijving
Huis met 3 appartementen, 1 studio en autostaanplaatsen.
Dit huis is onderverdeeld in 3 appartementen, 1 studio en autostaanplaatsen en gelegen in de mooiste straat van 2060 Antwerpen met alleszins de leukste naam. De rustige groene laan die het Sint Jansplein verbindt met Park Spoor Noord, nabij bakkers, winkels, koffiebarretjes, restaurants, supermarkten, openbaar vervoer, scholen en het Eilandje.
Dit huis heeft nog wat werk en administratie nodig om volledig tot zijn recht te komen. Voor diegene die zich geroepen voelen kan het een mooie thuis of opportuniteit worden.
Het huis is gerenoveerd tussen 2015 en 2019 en elke entiteit heeft een afzonderlijke CV ketel, EPC type D score 351, asbestveilig (mogelijk niet asbestvrij)
Voor een afspraak contacteer ons op info@kdconcept.be of op 0476 290 746
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
De Pretstraat 71, 2060 Antwerpen550.000 EUR
De Pretstraat 71
2060 Antwerpen
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.
















