Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te koop in Antwerpen met 1 slaapkamer

BEPCB
55
71
1
1
Omschrijving

Licht, rustig en helemaal klaar voor een nieuw verhaal

Je wandelt zo naar Park Spoor Noord, springt vlot op tram of bus en hebt winkels, horeca en Antwerpen-Centraal allemaal binnen handbereik. En toch woon je hier in een rustige eenrichtingsstraat waar het stadsleven net dat tikkeltje zachter aanvoelt. In die fijne setting ligt dit instapklare appartement op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw met slechts vier appartementen. Licht, verzorgd en helemaal klaar voor iemand die op zoek is naar een plek zonder zorgen. Kom binnen…

Een leefruimte waar licht de hoofdrol speelt

Van zodra je binnenkomt, valt één ding meteen op: het daglicht. Dankzij de vele ramen baadt de leefruimte in een aangename, open sfeer. Hier vloeien wonen, ontspannen en gezellig samen zijn moeiteloos in elkaar over.

De open keuken sluit er mooi op aan en is uitgerust met een oven, inductievuur en dampkap. Praktisch werd er ook gedacht aan extra opbergruimte, want naast de keuken vind je ingebouwde kasten met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Handig!

Slapen in alle rust

De slaapkamer bevindt zich aan de rustige achterzijde van het gebouw. Hier kijk je uit op een verzorgde achtergevel, die net als het dak recent werd geïsoleerd. Een plek waar je je gemakkelijk even afsluit van de stad. Aansluitend ligt de badkamer, waardoor comfort en privacy mooi samenkomen.

Een appartement dat gewoon klopt

Ook praktisch zit het helemaal goed. Het gebouw is kleinschalig, waardoor het aangenaam wonen blijft. Je beschikt over aparte meters voor water, gas en elektriciteit, de elektriciteit is conform, het appartement is asbestveilig en met een EPC-label B woon je bovendien energiezuinig.

Met een vloeroppervlakte van 55 m², een Mobiscore van maar liefst 9,5 en een ligging waar alles binnen handbereik ligt, is dit een appartement dat bijzonder veel mensen zal aanspreken. Alleen wonen, samen starten of investeren: hier kan het allemaal.

Verliefd? Info@ugly.be

Financieel

Prijs
169.000 €
Investeringsvastgoed
Ja
Verkoop onder btw-stelsel
Nee

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
55 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
71 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Ligging

Omgeving / buurt
Residentiële wijk
Winkels nabij
Ja
Afstand tot winkels
50 m

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Terras
Nee

Comfort

Lift
Nee
Gemeubeld
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
111
EPC-label
B
Dubbele beglazing
Ja

Ruimtelijke ordening

Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Ja

Locatie

Lange Zavelstraat 8 201, 2060 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,41% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,77%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.148,39 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 280.286,24 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden