Appartement te koop in Borgerhout met 2 slaapkamers
Omschrijving
Leuk 2 slaapkamer appartement in gezellige buurt!
In een levendige en gegeerde Borgerhoutse wijk, vinden we dit leuk 2 slaapkamer appartement terug. Het bevindt zich in een op het gelijkvloers (“bel-étage”) in een goed onderhouden residentieel gebouw.
De buurt biedt op wandelafstand verschillende voorzieningen met de nodige stadscharme: aangename pleintjes (Moorkensplein, Dageraardplaats), winkels, groen en het openbaar vervoer (waaronder het Centraal Station). In een mum van tijd ben je zo in het stadscentrum of op de Ring van Antwerpen.
Ideaal voor starters of als investering (huidige huuropbrengsten €900/mnd + €250/mnd vaste kosten)
Grootste troeven:
-Centrale locatie
-Gunstig EPC (B): 140kWh/m²/jaar
-Goed onderhouden residentieel gebouw
-Conforme elektrische keuring
-Incl. privatieve kelderberging
-Rendement van 5,03%! (aankoopkost incl. registratie!)
Indeling:
inkomhal met toegang tot de zonnige en ruime leefruimte (30m²) met aansluitend een geïnstalleerde keuken (8m²). Via de hall is er toegang tot de berging alsook de ingerichte badkamer (5m²) met ligbad en een apart toilet. Aan achterzijde bevinden er zich 2 slaapkamers (17m² & 11m²). Waarvan de grootste slaapkamer toegang heeft tot het ruime terras (7m²).
Voor meer informatie kan u terecht bij Area Partners: Info@area.be of 03/284.60.60
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Bleekhofstraat 117 -119 1G, 2140 Borgerhout199.900 EUR
Locatie
Bleekhofstraat 117 -119 1G
2140 Borgerhout















