Commercieel te koop in Antwerpen
Omschrijving
Gelijkvloers vol potentieel
Gelegen pal bij de invalswegen, ben je hier zo de stad in en uit. De Roma ligt om de hoek en zowel het Moorkensplein als de Dageraadplaats bevinden zich op wandelafstand. Dit op te frissen gelijkvloers ligt in een levendige wijk met een fijne mix aan culturen, horeca en stadsleven, en vormt de perfecte basis voor wie zijn eigen stempel wil drukken.
Ruimtelijk, licht & heruit te vinden
Dit gelijkvloers pand van ca. 60 m² heeft een uitzonderlijke gevelbreedte van ca. 10 meter en grote raampartijen over de volledige voorzijde, wat zorgt voor een overvloed aan natuurlijk licht. De ruimte is momenteel functioneel ingericht, maar duidelijk toe aan een opfrissing. Net dat maakt dit pand zo interessant: het vormt een blanco canvas waarbij je nog alle kanten uit kan.
Volgens het plan omvat de indeling een ruime inkomhal, een grote open studio- of kantoorruimte, een kitchenette, een douchecabine, een apart toilet en een berging. Dankzij de valse wanden kan je de ruimte eenvoudig volledig opentrekken en evolueren naar een loftachtige indeling, een hedendaags kantoor, een praktijkruimte of – mits herbestemming – een winkeltje.
Renovatie met mogelijkheden
De bestaande structuur, de brede gevel en het overvloedige licht zorgen voor een sterke basis. Met een gerichte renovatie kan je hier een volledig eigentijdse ruimte creëren, afgestemd op jouw noden en smaak. Of je nu droomt van een creatieve werkplek of een multifunctionele stadsruimte: dit pand laat zich moeiteloos aanpassen aan jouw plannen.
Stad binnen handbereik
De ligging is zonder twijfel een absolute troef. Je bevindt je in een dynamische Antwerpse buurt waar cultuur en gezelligheid samenkomen. De iconische Roma ligt op enkele passen, terwijl het Moorkensplein en de Dageraadplaats uitnodigen voor koffie, lunch of diner. Openbaar vervoer, buurtwinkels en dagelijkse voorzieningen zijn vlot bereikbaar, en dankzij de nabijheid van de invalswegen ben je ook met de wagen snel onderweg.















