Appartement te koop in Borgerhout met 2 slaapkamers
Omschrijving
Gerenoveerd gelijkvloers appartement met 2 slpk te Boho!
Dit modern gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers bevindt zich in een goed onderhouden residentieel gebouw in de hippe BoHo wijk, tussen het Zurenborg en Moorkensplein. Het betreft een volledig gerenoveerd appartement met oog op detail. Dankzij de uitstekende ligging bevindt u zich op een steenworp van tal van hippe adresjes, gezellige cafés en restaurants. Bovendien biedt de directe omgeving een uitgebreid aanbod aan voorzieningen: winkels, scholen, apotheken en openbaar vervoer zijn allemaal vlot bereikbaar.
Ideaal om er direct zelf in te gaan wonen of als veilige investering!
Oud EPC, nieuw EPC in opmaak (deze zal gunstiger zijn)!
Grootste troeven:
-Centrale, gegeerde locatie
-Totaalrenovatie 2026, eerste ingebruikname!
-Eiken visgraat parketvloer
-Volledig geïnstalleerde luxe keuken
-Voorzien van een ruime inloopdouche
-Lichtinval en open zicht
-Incl. kelderberging
Indeling:
De ruime living (25m²) met eiken parketvloer geniet van veel lichtinval en vloeit over in de volledig geïnstalleerde open keuken (8m²) met composieten werkblad en kookeiland. De inkomhal beschikt over handige ingemaakte kasten alsook een berging. Verder treffen we de strakke badkamer (5m²) met inloopdouche, dubbele lavabo en inbouw kraanwerk. Aan achterzijde bevinden zich de 2 slaapkamers (16m² & 10m²). Tot slot is er nog een apart toilet beschikbaar.
Voor meer informatie kan u terecht bij Area Partners. INFO@area.be of 03/284.60.60
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Media & downloads
Locatie
Bleekhofstraat 113 -115 30, 2140 BorgerhoutIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.
















