Scoop: Appartement te koop in Antwerpen met 1 slaapkamer
Omschrijving
Charmant appartement met één slaapkamer in hartje Borgerhout
Charmant appartement met één slaapkamer in hartje Borgerhout 🌿
Van der Meydenstraat 6, 2140 Borgerhout
Borgerhout is de laatste jaren uitgegroeid tot een van de gezelligste buurten van Antwerpen. Je drinkt je ochtendkoffie bij CLO, snuffelt in de kringwinkel naar een vintage pareltje en sluit de dag af met een drankje bij Bar Bob. Hier woon je midden in de stad, met een echt buurtgevoel. ☕✨
Een appartement om verliefd op te worden
Het appartement ligt op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw met een unieke, karaktervolle gevel. Je stapt binnen in een inkomhal met plaats voor een extra vestiairekast. Zo staan jassen en schoenen meteen netjes uit het zicht.
De ruime leefruimte met open keuken baadt in het natuurlijke daglicht. De warme houten vloer zorgt meteen voor dat gezellige thuisgevoel. 🏡
De slaapkamer is echt ruim, met plaats genoeg voor al je kleren. Je kijkt uit op je eigen balkon, waar je verrassend veel privacy hebt, midden in de stad.
En dan het toetje: de slaapkamer loopt door naar een ensuite badkamer met zowel een bad als een douche. Hoe luxueus is dat? 🛁 De wasruimte is apart voorzien, zodat de wasmachine mooi uit het zicht staat. Een apart toilet maakt het plaatje compleet.
Zorgeloos kopen
✔️ 65 m² woonoppervlakte
✔️ Eerste verdieping (geen lift)
✔️ Kleinschalig gebouw met lage gemeenschappelijke kosten
✔️ Geen nieuwe werken gepland
✔️ Geen renovatieverplichting
✔️ Geen asbest
✔️ Geen maandelijkse lasten
Woning of investering?
Het appartement is momenteel verhuurd voor € 774,67 per maand (laatst geïndexeerd in 2024). Daarmee is het een interessante investering in een buurt die volop in trek is. 📈Wil je er liever zelf gaan wonen? Laat het ons zeker weten. Dan houden we de huurder netjes op de hoogte van de toekomstplannen.
Wat wil je nog meer? Maak snel een afspraak voor een bezoek en ontdek het zelf! 📞
EPC: C – 212 kWh/m²/jaar
Stedenbouwkundige info: Wg, Gvkr, Gvv, Gmo
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Van der Meydenstraat 6 0101, 2140 Antwerpen225.000 EUR
Van der Meydenstraat 6 0101
2140 Antwerpen
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.
















