Huis te koop in Itegem met 2 slaapkamers
Omschrijving
Te slopen/te renoveren woning
Deze grondig te renoveren/ te slopen woning is gelegen nabij het centrum van Itegem, in een zeer rustige straat. De woning beschikt over een inkomhal, badkamer, 3 slaapkamers, een keuken, een leefruimte en een berging. In de tuin is nog een garage aanwezig. Dit pand is in slechte staat en te bezoeken op eigen risico. Sloop- en heropbouw is mogelijk aan 6% btw indien u aan de voorwaarden voldoet. Voor meer info kan u ons steeds contacteren.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Jachtlaan 20, 2222 Itegem225.000 EUR
Jachtlaan 20
2222 Itegem
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.















