Terug naar resultaten

Scoop: Huis te koop in Herselt met 3 slaapkamers

FEPCF
76
1.500
3
1
Omschrijving

Volledig gerenoveerde chalet met 3 slaapkamers op perceel van 15A.

Op zoek naar rust, privacy en natuur? Deze volledig gerenoveerde chalet, gelegen op een zeer rustige en bosrijke locatie, biedt het allemaal.

Indeling:
Gezellige woonkamer met open, ingerichte keuken, drie volwaardige slaapkamers en een badkamer uitgerust met lavabo, douche en toilet.

De chalet werd de voorbije twee jaar grondig gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Zowel het dak als de muren zijn volledig geïsoleerd en alle ramen werden vernieuwd. Binnenin geniet je van een stijlvolle, tijdloze Scandinavische afwerking. De pelletkachel zorgt bovendien voor extra warmte en gezelligheid tijdens de koudere maanden.

Het ruime perceel van ca. 1.500 m² is volledig omheind en afgesloten met een toegangspoort, wat zorgt voor maximale privacy. Daarnaast beschikt de eigendom over een garage en een tuinhuis.

De ligging in een bosrijke omgeving garandeert absolute rust en een uniek gevoel van vrijheid — een ideale plek om te ontspannen en te genieten van de natuur.

Let op: gelegen in recreatiegebied (geen domicilie mogelijk).

Troeven van de woning:
- Asbestveilig
- Een volledig omheinde tuin die veel privacy biedt
- Extra opslagruimte en tuinhuis

EPC: 579 kWh/m²

Interesse?
Contacteer IMMO SP via 014/59.10.20 of mail naar Thomas@immosp.be
voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.

Benieuwd naar de waarde van uw eigen woning? Vraag vrijblijvend uw gratis schatting aan — wij helpen u graag verder!

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Chalet
Bewoonbare oppervlakte
76 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
1.500 m²
Meest recente bestemming terrein
Gebied voor verblijfsrecreatie

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Type badkamer
Douche

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
579
EPC-label
F
Dubbele beglazing
Ja

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Nee

Locatie

Dooiewerf 30, 2230 Herselt

249.000 EUR

Dooiewerf 30
2230 Herselt

5.292 - 6.350 EUR

Geschat renovatiebudget om EPC D te bereiken

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,19% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,54%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.128,51 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 275.516,45 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden