Appartement te koop in Zandhoven met 1 slaapkamer
Omschrijving
Een goed gelegen eigendom met commercieel gelijkvloers, appartement op de 1°verd en zolder met mogelijkheden tot het maken van kamers.
Een goed gelegen eigendom aan de hoofdweg in Zandhoven bestaande op het gelijkvloers uit een handelsruimte, terras aan de zijkant, tuin met tuinberging. Op de eerste verdieping bevindt zich een te renoveren appartement bestaande uit een woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer. Op het handelsgelijkvloers zijn er diverse mogelijkheden. Voorheen was er o.a. een reisbureau, koffiehuis, pralinezaak, restaurant. Het eigendom heeft verschillende mogelijkheden en dit zowel commercieel, woningbouw als appartementsbouw. Het naastliggend pand op nr 57 wordt ook door ons te koop aangeboden. Beide eigendommen komen in aanmerking voor projectontwikkeling. Mooie kans tot ontwikkeling van beide eigendommen naar appartementsbouw (met al dan niet commerciële activiteiten).
De woning is gelegen in woongebied, geen voorkooprecht, geen verkaveling, geen dagvaarding
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Langestraat 59, 2240 ZandhovenIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















