Appartement te koop in Poppel met 2 slaapkamers
Omschrijving
- Luxueus Penthouse van 136 m² bewoonbare oppervlakte
- Hoogwaardige afwerking
- Energiezuinig EPC A+
- 5 jaar vrijstelling van onroerende voorheffing
- 7 jaar aansprakelijkheids garantie
Welkom In residentie Spapenshof te Poppel! Hier vind u dit uitzonderlijke penthouse dat ruimte, licht en privacy moeiteloos combineert. Een unieke woonbeleving voor wie houdt van luxe, comfort en stijl, met alle troeven van het centrum te Poppel binnen handbereik.
Ervaar uniek wooncomfort en exclusiviteit! Via de lift komt u rechtsreeks uit in uw eigen woning. Al bij het binnenkomen voelt u dat dit geen standaard appartement is. Vanuit de centraal gelegen inkomhal loopt u via een glazen deurenpartij naar de leefruimte die lichtrijk en uitnodigend is dankzij de hoge plafonds, eiken parket vloer en hoogwaardige afwerking. De leefruimte met open keuken vormt het hart van het appartement en de grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht, terwijl het schuifraam directe toegang biedt tot het zonnige riante terras, een unieke buitenruimte met zicht op de aangelegde binnentuin van het complex.
De keuken met kookeiland is volledig uitgerust met kwalitatieve toestellen zoals een inductie kookplaat met geïntrigeerde dampkap van Bora, combi-oven, Quooker kraan, hetelucht oven en koelkast met twee vrieslades.
Het penthouse telt twee slaapkamers. De master bedroom beschikt over een dressing met veel kastruimte en een luxe ensuite badkamer met een royale inloopdouche uitgerust met een regendouche en dubbele lavabo in meubel, hoogwaardig afgewerkt met natuurstenen vloer en wanden. Daarnaast zijn er twee afzonderlijke Geberit Duofresh toiletten.
Dit exclusieve penthouse combineert stijlvol wonen met de nieuwste technieken voor maximaal comfort en energie- efficiëntie. Dankzij de warmtepomp met verwarmings- en koelfunctie, vloerverwarming in het gehele penthouse, W.T.W. ventilatie systeem en zonnepanelen geniet u het hele jaar door van een aangenaam binnenklimaat en lage energiekosten.
Tevens is een private berging, en een praktische berging op het terras inbegrepen.
Verplicht bij aan te kopen ondergrondse staanplaats en extra buitenstaanplaats (30.000 euro).
Bent u op zoek naar een uitzonderlijke kans en een luxueuze woonbeleving met tijdloze materialen, veel lichtinval en een afwerking van topkwaliteit? Neem dan contact met ons op en laat u verrassen via judith@palton.be of bel +32 492 78 31 74.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Tilburgseweg 34 5, 2382 Poppel695.000 EUR
Locatie
Tilburgseweg 34 5
2382 Poppel















