Terug naar resultaten

Scoop: Huis te koop in Boechout met 2 slaapkamers

FEPCF
129
499
2
1
Omschrijving

Laagbouwwoning met uitbreidingsmogelijkheden op TOP locatie

Unieke laagbouwwoning te centrum Boechout!

Locatie, locatie, locatie!! De Zilverenhoek valt zeker onder deze definitie. De nabijheid van de invalswegen alsook het landelijke karakter van Boechout zijn twee fantastische troeven. Fietstochten kunnen zo in de achtertuin beginnen! Het gezellige dorpscentrum, het Frijthout park, het treinstation,... zijn allen te voet bereikbaar.

De woning is gebouwd in 1971 en vormt met zijn betonstructuur een mooie basis. U kan het grondplan, net zoals de attesten, terugvinden onderaan "documenten en plannen". Momenteel geniet de woning van de volgende indeling: inkomhal, woonkamer met zicht op de velden, aansluitend de keuken, 2 slaapkamers, badkamer met apart toilet en een zeer ruime garage.

De gemeente Boechout heeft reeds meegedeeld dat het toevoegen van een verdieping (met plat of schuin dak) mogelijk is.

Troeven:

- Zuid-oriëntatie
- Mogelijkheid tot toevoegen extra verdieping
- Huidige constructie in solide betonstructuur
- Zeer ruime garage & oprit
- Uitmuntende locatie

Kortom, een woning met potentieel op TOP locatie te Boechout.

Bent u benieuwd naar deze unieke kans en wenst u graag eens te komen kijken? Voor meer info of een bezoek ter plaatse kan u contact opnemen met Jakob via jakob@reds.be of op 0483 488 249

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadastraal inkomen
937 €

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
129 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
499 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
13 m²; 13 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Airconditioning
Nee
Domotica
Nee
Parlofoon
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
764
EPC-label
F
Zonnepanelen
Nee

Ruimtelijke ordening

Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee

Locatie

Zilverenhoek 29, 2530 Boechout

475.000 EUR

Zilverenhoek 29
2530 Boechout

54.602 - 62.902 EUR

Geschat renovatiebudget om EPC D te bereiken

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,19% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,54%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.128,51 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 275.516,45 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden