Scoop: Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers
Omschrijving
Luxueus gerenoveerd appartement met terras – wijk Cogels-Osylei, Antwerpen
Luxueus gerenoveerd appartement met terras – wijk Cogels-Osylei, Antwerpen
Op een absolute toplocatie in de prestigieuze wijk van de Cogels-Osylei bevindt zich dit volledig gerenoveerde appartement van ca. 85 m², gelegen op de bovenste verdieping van een authentiek gebouw met drie appartementen.
Het appartement combineert historische charme met modern comfort en is afgewerkt met duurzame, hoogwaardige materialen.
De ruime leef- en eetkamer met twee marmeren schouwen (waarvan één open haard) straalt karakter en elegantie uit. Doorheen het hele appartement ligt een massieve eiken parketvloer, aangevuld met verfijnde molures en stijlvolle schilderwerken.
De luxe keuken met op maat gemaakte kasten en natuurstenen werkblad geeft toegang tot een gezellig terras met zicht op groen. De slaapkamer sluit eveneens aan op het terras. Verder zijn er een compacte badkamer met inloopdouche en toilet, én een extra kamer met eigen douche.
In de kelder bevinden zich twee praktische bergingen, waaronder een wasruimte met aansluitingen.
Alle nutsvoorzieningen zijn individueel, en er is een nieuwe hoogrendementsketel op gas.
Troeven
-
Toplocatie in de wijk van de Cogels-Osylei
-
Volledig en smaakvol gerenoveerd
-
Massieve eiken parketvloer
-
Terras met privacy en zicht op groen
-
Open haard en authentieke details
-
Uitstekende bereikbaarheid met trein, tram en bus
Een stijlvol appartement waar authenticiteit en comfort hand in hand gaan – een echte parel in het hart van Antwerpen.
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Transvaalstraat 10 2, 2600 Antwerpen375.000 EUR
Locatie
Transvaalstraat 10 2
2600 Antwerpen















