Scoop: Appartement te koop in Schelle met 2 slaapkamers
Omschrijving
Gerenoveerd 2 slk app en kelder in rustige woonwijk.
Schelle gerenoveerd 2-slaapkamerappartement (73 m²) met berging in wijk Maaienhoek.
Op de 2de verdieping van dit gebouw in de deze gegeerde buurt bevindt zich dit lichtrijk en praktisch ingedeeld tweeslaapkamerappartement van 73 m².
Het appartement beschikt over een aangename leefruimte met veel natuurlijke lichtinval, een ingerichte keuken, 2 volwaardige slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Dankzij de doordachte indeling voelt het geheel ruim aan. De volledige inboedel kan mits een overeen te komen meerprijs overgenomen worden.
Troef: een privatieve kelder is inbegrepen in de prijs, je bent dus altijd verzekerd van extra bergruimte. Extra pluspunt zijn de aparte openbare parkeerplaatsen voor de deur.
De kosten bedragen 150 EUR/maand en omvatten onder andere:
- Waterverbruik
- Blokpolis van de gemeenschappelijke delen.
- Onderhoud van de gemeenschappelijke delen.
- Elektriciteit van de gemeenschappelijke delen.
Dit maakt het financieel overzichtelijk en zorgeloos wonen. Het appartement is gelegen in een rustige maar centrale buurt, met winkels, scholen en openbaar vervoer in de onmiddellijke omgeving.
Interesse? Contacteer ons voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Kerkhofstraat 67 9, 2627 SchelleIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















