Terug naar resultaten

Scoop: Huis te koop in Mortsel met 3 slaapkamers

BEPCB
300
570
3
2
Omschrijving

Prachtige architectenvilla op toplocatie te Mortsel

Deze uitzonderlijke villa in de gegeerde Dieseghemwijk werd in 1996 door Antwerps architect P. Van Thuyne met duurzame materialen voor eigen gebruik gebouwd, en recent technisch geoptimaliseerd met respect voor het originele ontwerp.

Voorzien van alle moderne comfort: zonnepanelen met batterij en laadpaal (Solaredge/Smappee), Buderus gascondensatieketel, Quooker keukenkraan, waterontharder, conforme elektriciteit, led verlichting, alarmsysteem, Miele vaatwasser, vloerverwarming op beide niveaus en airco in leefruimte en master (Daikin).

U wordt verwelkomd in een royale inkomhal met vestiaire en gastentoilet, die uitgeeft op de unieke trappenhal.
De lichtrijke leefruimte op parket, met grote raampartijen, biedt een prachtig zicht op de zonnige tuin.
Naast de eetplaats vinden we de exclusief uitgeruste semiprofessionele keuken op graniet.

Op de verdieping vinden we een ruime master, met ensuite dressing en badkamer (ligbad en douche). Daarnaast nog twee kamers, een apart toilet en tweede badkamer met ligbad en wasruimte.
Alle ruimtes voorzien van prachtig parket, graniet en ingemaakte kasten.
De ruime polyvalente zolder op tegel is bereikbaar per plooitrap.

De tuin werd opnieuw aangelegd en voorzien van ruime terrassen op graniet/padoek, aparte lounge op kiezel en berghok op maat. Een ware oase aan rust en genot in de zon op elk uur van de dag.

De multifunctionele kelderverdieping is uniek en bevat een ruime garage (twee wagens) incl. ingemaakte kasten (Camber), aparte wijnkelder én technische berging met dompelpompen, alsook verwarming en water.

Plannen en documentatie via www.reds.be. Info of bezoek, contacteer Daniël via mail (daniel@reds.be) of tel (0475.25.30.64), ook ’s avonds of in het weekend.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadastraal inkomen
2.203 €

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Villa
Bewoonbare oppervlakte
300 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
570 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Breedte straatkant
16 m

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Type badkamer
Douche en ligbad

Comfort

Airconditioning
Ja
Parlofoon
Ja
Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
182
EPC-label
B
Unieke code EPC
3.827.070

Ruimtelijke ordening

Bestemming gebouw
Privé - woning
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Graaf d'Urselstraat 5, 2640 Mortsel

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,19% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,54%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.128,51 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 275.516,45 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden