Huis te koop in Reet met 4 slaapkamers
Omschrijving
Ruime villa met garage en zwembad
Algemeen:
Op een uitstekende locatie te Reet vinden we deze ruime en karaktervolle villa met garage en zwembad op een perceel van ca 693 m².
Deze villa heeft een solide basisconstructie en werd gebouwd door een gekende architect.
Prachtig gelegen bij winkels, scholen, parken en openbaar vervoer, dicht bij de in- en uitvalswegen A12/E19.
U heeft de mogelijkheid om achter het eigendom een magazijn bij te kopen, ideaal voor stockageruimte.
Zeer zeker een bezoekje waard. AANRADER!
Omgeving:
Beukenlaan, Acacialaan, Antwerpsestraat
Indeling:
We betreden de woning via een grote inkomhal met een afzonderlijk wc en vestiaire. De ruime living telt maar liefst 42 m² met een mooie parketvloer en met zicht op de veranda.
Daarnaast vinden we de geïnstalleerde keuken. Naast de keuken hebben we een ruime bureaukamer of een extra slaapkamer.
Op de eerste verdieping vinden we vier grote slaapkamers, een badkamer met ligbad en wastafel en een afzonderlijk wc.
Verder hebben we een vaste trap naar de zolder die perfect kan omgebouwd worden naar 2 slaapkamers.
Er is een garage aanwezig met een douchekabine + afzonderlijk wc en de technische installatie van het (verwarmde zwembad).
Algemene informatie:
Ruimtelijke ordening: Wg, met landelijk karakter, Gvkr
Algemene toestand:
Gunstige ligging, dak is niet geïsoleerd, ruime slaapkamers, zeer solide basisconstructie, zwembad geplaatst in 2006
Beschikbaarheid:
Overeen te komen
Interesse?
Bent u op zoek naar ruime villa met vele mogelijkheden? Aarzel niet langer en neem contact op via 03/459.89.59 of info@immovivo.be.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
's Herenbaan 92, 2840 Reet662.000 EUR
Locatie
's Herenbaan 92
2840 Reet
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.













