Scoop: Huis te koop in Kapellen met 3 slaapkamers
€ 595.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Charmante woning op wandelafstand van Heide!
Instapklare vrijstaande woning zeer centraal gelegen.
Deze charmante woning is gelegen op wandelafstand van Heide, dichtbij openbaar vervoer, winkels en scholen!
De woning omvat:
1. Een gelijkvloerse verdieping met o.a. woonkamer, eet gedeelte, open keuken en wasplaats.
2. Een eerste verdieping met 3 slaapkamers en een badkamer.
Voorzieningen op de gelijkvloerse verdieping:
Deze charmante woning is op het gelijkvloers voorzien van:
- Een inkomhal met gastentoilet voorzien van handenwasser en plaats voor vestiaire.
- Een L-vormige woonkamer met zithoek en eethoek.
- Hedendaagse keuken voorzien van alle toestellen.
- Handige berging/wasplaats
Voorzieningen op de eerste verdieping:
De eerste verdieping van deze woning bestaat uit 3 slaapkamers, 2 ruime en een kleinere en een badkamer voorzien van ligbad/douche, wastafel en toilet.
Aangename en onderhoudsvriendelijke tuin met terras en losstaand garagegebouw met automatische poort!
Gunstige ligging in de nabijheid van diverse natuurgebieden tussen de centra van Heide en Kapellen. Maar ook centraal in de nabijheid van openbaar vervoer en station. Een prachtige en groene omgeving!
Deze charmante woning is gelegen op wandelafstand van Heide, dichtbij openbaar vervoer, winkels en scholen!
De woning omvat:
1. Een gelijkvloerse verdieping met o.a. woonkamer, eet gedeelte, open keuken en wasplaats.
2. Een eerste verdieping met 3 slaapkamers en een badkamer.
Voorzieningen op de gelijkvloerse verdieping:
Deze charmante woning is op het gelijkvloers voorzien van:
- Een inkomhal met gastentoilet voorzien van handenwasser en plaats voor vestiaire.
- Een L-vormige woonkamer met zithoek en eethoek.
- Hedendaagse keuken voorzien van alle toestellen.
- Handige berging/wasplaats
Voorzieningen op de eerste verdieping:
De eerste verdieping van deze woning bestaat uit 3 slaapkamers, 2 ruime en een kleinere en een badkamer voorzien van ligbad/douche, wastafel en toilet.
Aangename en onderhoudsvriendelijke tuin met terras en losstaand garagegebouw met automatische poort!
Gunstige ligging in de nabijheid van diverse natuurgebieden tussen de centra van Heide en Kapellen. Maar ook centraal in de nabijheid van openbaar vervoer en station. Een prachtige en groene omgeving!
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadasteroppervlakte
775 m²
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
130 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
775 m²
Meest recente bestemming terrein
Woonpark
Tuin
Ja
Ligging
Omgeving / buurt
Villawijk; Residentiële wijk
Openbaar vervoer nabij
Ja
Afstand tot openbaar vervoer
200 m
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
18 m²; 16 m²; 8 m²
Aantal badkamers
1
Comfort
Zwembad
Nee
Rolluiken
Ja
Aansluiting gas
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
345
EPC-label
D
Unieke code EPC
3.753.577
Ruimtelijke ordening
Bestemming gebouw
Privé - woning
Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
595.000 EUR
Locatie
2950 Kapellen












![<p><span>Kwalitatief afgewerkte woning (HOB) in de rustige wijk "Hoogboom" met drie slaapkamers, aangename tuin en ruime garage. Gunstige energiescore [151kWh/(m²jaar) - B] en elektriciteit conform!</span></p><p><span>We betreden de woning langs de inkomhal met ingemaakte vestiaire- en schoenenkast en gastentoilet en komen vervolgens in de ruime, lichtrijke leefruimte (met gashaard). De leefruimte biedt U meer dan voldoende plaats voor een gezellige zithoek en een eetkamer.</span></p><p><span>De open keuken (met ontbijthoek) is voorzien van voldoende kast- en werkbladruimte en is verder uitgerust als volgt: kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser en oven. Aansluitend aan de keuken vinden we nog een berging met voldoende ruimte voor een koelkast en een diepvriezer. Langs deze berging, kunnen we ook toegang nemen tot de ruime garage, alwaar we ook de voorzieningen voor wasmachine en droogkast terugvinden.</span></p><p><span>Op de eerste verdieping vinden we naast twee ruime slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kast en één met dressing, ook nog een volledig uitgeruste badkamer en een apart toilet. De badkamer is uitgerust als volgt: ligbad, inloopdouche en lavabomeubel.</span></p><p><span>Op de tweede verdieping vinden we thans een derde slaapkamer (met ingemaakte kasten), waarvan er ongetwijfeld ook twee gemaakt kunnen worden, een berging en een bergkast.</span></p><p><span>Tenslotte biedt ook de zolder, welke bereikbaar is langs een vlisotrap, nog heel wat bergruimte.</span></p><p><span>In de tuin met ruim terras (met zonneluifel) is het aangenaam en in alle rust vertoeven met zicht op het groen. Verder vinden we in de tuin ook nog een ruim tuinhuis terug.</span></p><p><span>Is uw interesse gewekt? Wel, dan hoor ik graag van U!</span></p>](https://images.immoscoop.be/cp-e42770c6046d183b0ad8b9d41baf6728-w320.jpeg)
![<p><span>Kwalitatief afgewerkte woning (HOB) in de rustige wijk "Hoogboom" met drie slaapkamers, aangename tuin en ruime garage. Gunstige energiescore [151kWh/(m²jaar) - B] en elektriciteit conform!</span></p><p><span>We betreden de woning langs de inkomhal met ingemaakte vestiaire- en schoenenkast en gastentoilet en komen vervolgens in de ruime, lichtrijke leefruimte (met gashaard). De leefruimte biedt U meer dan voldoende plaats voor een gezellige zithoek en een eetkamer.</span></p><p><span>De open keuken (met ontbijthoek) is voorzien van voldoende kast- en werkbladruimte en is verder uitgerust als volgt: kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser en oven. Aansluitend aan de keuken vinden we nog een berging met voldoende ruimte voor een koelkast en een diepvriezer. Langs deze berging, kunnen we ook toegang nemen tot de ruime garage, alwaar we ook de voorzieningen voor wasmachine en droogkast terugvinden.</span></p><p><span>Op de eerste verdieping vinden we naast twee ruime slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kast en één met dressing, ook nog een volledig uitgeruste badkamer en een apart toilet. De badkamer is uitgerust als volgt: ligbad, inloopdouche en lavabomeubel.</span></p><p><span>Op de tweede verdieping vinden we thans een derde slaapkamer (met ingemaakte kasten), waarvan er ongetwijfeld ook twee gemaakt kunnen worden, een berging en een bergkast.</span></p><p><span>Tenslotte biedt ook de zolder, welke bereikbaar is langs een vlisotrap, nog heel wat bergruimte.</span></p><p><span>In de tuin met ruim terras (met zonneluifel) is het aangenaam en in alle rust vertoeven met zicht op het groen. Verder vinden we in de tuin ook nog een ruim tuinhuis terug.</span></p><p><span>Is uw interesse gewekt? Wel, dan hoor ik graag van U!</span></p>](https://images.immoscoop.be/cp-34e0d3c1483047e8a5d94a3351e267f1-w320.jpeg)
![<p><span>Kwalitatief afgewerkte woning (HOB) in de rustige wijk "Hoogboom" met drie slaapkamers, aangename tuin en ruime garage. Gunstige energiescore [151kWh/(m²jaar) - B] en elektriciteit conform!</span></p><p><span>We betreden de woning langs de inkomhal met ingemaakte vestiaire- en schoenenkast en gastentoilet en komen vervolgens in de ruime, lichtrijke leefruimte (met gashaard). De leefruimte biedt U meer dan voldoende plaats voor een gezellige zithoek en een eetkamer.</span></p><p><span>De open keuken (met ontbijthoek) is voorzien van voldoende kast- en werkbladruimte en is verder uitgerust als volgt: kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser en oven. Aansluitend aan de keuken vinden we nog een berging met voldoende ruimte voor een koelkast en een diepvriezer. Langs deze berging, kunnen we ook toegang nemen tot de ruime garage, alwaar we ook de voorzieningen voor wasmachine en droogkast terugvinden.</span></p><p><span>Op de eerste verdieping vinden we naast twee ruime slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kast en één met dressing, ook nog een volledig uitgeruste badkamer en een apart toilet. De badkamer is uitgerust als volgt: ligbad, inloopdouche en lavabomeubel.</span></p><p><span>Op de tweede verdieping vinden we thans een derde slaapkamer (met ingemaakte kasten), waarvan er ongetwijfeld ook twee gemaakt kunnen worden, een berging en een bergkast.</span></p><p><span>Tenslotte biedt ook de zolder, welke bereikbaar is langs een vlisotrap, nog heel wat bergruimte.</span></p><p><span>In de tuin met ruim terras (met zonneluifel) is het aangenaam en in alle rust vertoeven met zicht op het groen. Verder vinden we in de tuin ook nog een ruim tuinhuis terug.</span></p><p><span>Is uw interesse gewekt? Wel, dan hoor ik graag van U!</span></p>](https://images.immoscoop.be/cp-213ce6c23c06ac178c3b6d33d2428304-w320.jpeg)