Scoop: Huis te koop in Schilde met 6 slaapkamers
Omschrijving
LAPORTA MANOIR MET KLASSE OP TOPLOCATIE
Deze karaktervolle klassieke villa werd in 1981 gebouwd door architect Laporta in opdracht van de huidige eigenaars. De woning biedt royale leefruimtes, 5 tot 6 slaapkamers, 3 badkamers en is gelegen op een prachtig perceel van 5.233m². De combinatie van duurzame materialen, ruime vertrekken en een uitzonderlijke groene ligging maakt dit een bijzonder eigendom. De villa grenst aan de Halse Bossen en het Drijhoekbos, samen goed voor een natuurgebied van ca. 200 ha.
GELIJKVLOERS
Via de statige inkomhal op travertin met grote trappartij, gastentoilet en handenwasser betreden we de woning. Aan de rechterzijde bevindt zich het bureel en centraal de keuken. De woonkamer bestaat uit verschillende sfeervolle delen met een leeshoek, TV-hoek aan de open haard in Franse zandsteen en een eethoek met toegang tot het terras en de orangerie. De orangerie op travertin beschikt over vloerverwarming en automatische sunscreens. De ruime keuken met ontbijthoek is voorzien van een granieten werkblad, vaatwasser, heteluchtoven en dubbele spoelbak en sluit aan op de koeleberging en wasplaats. De dubbele garage beschikt over een automatische poort, ingemaakte kastenwand en uitgietbak. Via een overdekte doorgang is er toegang tot de 3de garage.
1STE VERDIEPING
De statige trappartij brengt ons naar de overloop op Brabo parket met linnenkasten, nachttoilet en handenwasser. De mastersuite omvat een dressing, vernieuwde badkamer met dubbele lavabo, spiegelkasten, inloop-regen-douche en toilet, aangevuld met 2 slaapkamers of extra dressingruimte. De 3de en 4de slaapkamer beschikken over een gemeenschappelijke badkamer met lavabo, bad/douchecombinatie en toilet. De polyvalente ruimte is momenteel ingericht als woonkamer met kasteelhaard, bar, balkon en bergkamer.
2DE VERDIEPING
De vaste trap leidt naar een overloop, een 6de slaapkamer met eigen douchekamer én een zeer ruime zolder van 110m² met tal van mogelijkheden.
KELDER
De kelderverdieping bestaat uit 2 delen en biedt een bergruimte, een technische ruimte en toegang tot de kruipkelder.
TUIN
De prachtig aangelegde zuidwest tuin biedt 100% privacy en beschikt over een ruim terras, een vijverpartij, tennisterrein en 3 tuinhuizen.
BIJZONDERHEDEN
Rolluiken, tuinverlichting, schrikverlichting, tuinalarm, tennisveld, automatische toegangspoort, cv op aardgas, vloerverwarming, thermostatische kranen, dubbele beglazing, schrijnwerk in hout, vaste vliegenhorren, alarm met sensoren, raamcontacten en deurcontacten, alsook camerabewaking.
POSITIEVE PUNTEN
Royale ruimtes
Tijdloze bouwstijl
Zuidwest oriëntatie
Duurzame materialen
Prachtig aangelegde tuin
Ca. 60,90 meter straatbreedte
Op wandelafstand van natuurgebied
Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Drijhoekdreef 38, 2970 Schilde1.295.000 EUR
Drijhoekdreef 38
2970 Schilde
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.
















