Huis te koop in Zoersel met 3 slaapkamers

AEPCA
357
2.353
3
2
Omschrijving

ELEGANTE HOEVE MET OOG VOOR PERFECTIE

Op het einde van een doodlopende straat in het groene Zoersel vinden we deze stijlvolle hoeve met uitzonderlijk wooncomfort en EPC-label “A”. Deze villa combineert een authentiek uiterlijk met moderne technieken op TOPLOCATIE.

GELIJKVLOERS
De inkomhal van 24 m² op travertin is voorzien van ingebouwde vestiairekasten en een gastentoilet met handenwasser. Aansluitend bevindt zich een volledig geïnstalleerde bureauruimte van 23 m² op parket met bibliotheekkasten en vergadertafel.

De leefruimte van 50 m² op parket biedt een fraai uitzicht op de tuin, alsook een tv-meubel in travertin en vele maatkasten. De volledig uitgeruste keuken van 33 m² op travertin sluit naadloos aan op de leefruimte en bijkeuken van 9 m² met travertin werkblad, diepvriezer, koelkast, spoelbak en wijnkoeler. De praktisch ingerichte wasplaats van 19 m² is voorzien van ingebouwde kasten en een uitgietbak. Daarnaast bevindt zich een technische ruimte van 8 m².

Buiten kan je genieten van een riant terras van 60 m² en een fraai aangelegde zuid tuin met beregeningssysteem en voorzieningen voor tuinverlichting en automatische toegangspoort.

1STE VERDIEPING
Op de eerste verdieping leidt de overloop van 21 m² op parket naar een nachttoilet en een handige berging. De hoofdslaapkamer van 17 m² op parket heeft een ensuite dressing van 26 m² en een luxueus ingerichte badkamer van 16 m² in Mortex met ligbad, inloopdouche en een dubbel lavabomeubel. De tweede slaapkamer van 16 m² op parket beschikt over een eigen badkamer van 5 m² eveneens in Mortex met inloopdouche en lavabomeubel. Tot slot is er nog een derde slaapkamer van 16 m² op parket.

BIJZONDERHEDEN
De woning is uitgerust met ramen in hout en staal, ingebouwde ledspots met dimmers, een regenwaterput van 10.000 liter, een automatisch beregeningssysteem, voorzieningen voor laadpaal en tuinverlichting, verwarming op aardgas met vloerverwarming op het gelijkvloers en airco’s warmen en koelen in de hoofdslaapkamer. Eveneens werd er een vergunning bekomen voor het bouwen van een zwembad met poolhouse. Komende 5 jaar vrijstelling van onroerende voorheffing.

POSITIEVE PUNTEN
EPC-label “A”
Zuid georiënteerde tuin
Zéér goede bereikbaarheid
Charmante woning met hoogwaardige afwerking
Gelegen op het einde van een doodlopende straat

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadastraal inkomen
644 €

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
357 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
2.353 m²
Meest recente bestemming terrein
Woonpark
Tuin
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
17 m²; 16 m²; 16 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Airconditioning
Ja
Videofoon
Ja
Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
77
EPC-label
A
Unieke code EPC
2.608.880

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Ten Otter 84, 2980 Zoersel

1.399.000 EUR

Locatie

Ten Otter 84
2980 Zoersel

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden