Huis te koop in Leuven met 10 slaapkamers

BEPCB
10
Omschrijving

10 gemeubelde SWO studentenkamers in het volledig gerenoveerde Montfortanenklooster te Leuven!

Deze prachtige site op de Diestsevest 117 te Leuven heeft decennia lang dienst gedaan als het huis van de Paters Montfortanen. Deze site wordt nu nieuw leven ingeblazen door de grondige renovatie van het gebouw en de indeling in studentenkamers.

De gemeenschappelijke ruimtes zoals de ruime keukens met eetplaats, de ontspanningsruimte en de tuin maken dit gebouw tot een leuke en gezellige verblijfplaats voor studenten. Er is een ruime fietsenberging voorzien.

De kamers zijn volledig afgewerkt, voorzien van meubels, gordijnen en verlichting en zijn instapklaar.

Verkoop onder registratierechten! Huurgarantie academiejaar '26-'27! BEZOEK NU!

EPC B-label! Elektriciteit conform! Asbestveilig! Lastenboek en plannen onder downloads!

https://www.kuleuven.be/stuvo/kot/zoeken/residentie/swo-residenties

Indien u deze kamer graag bezoekt dan kan u mij steeds bereiken via arnaut@immojanstas.be of 0495292080.

Financieel

Investeringsvastgoed
Ja
Opbrengsteigendom
Ja
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Huis
Nieuw gebouw
Nee
Staat pand
Nieuwbouw

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
10
Oppervlakte slaapkamers
13,22 m²; 13,33 m²; 13,32 m²; 12,1 m²; 12,13 m²; 12,38 m²; 13,3 m²
Aantal badkamers
0

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting riolering
Ja
Telefoon
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
152
EPC-label
B
E-peil
0

Ruimtelijke ordening

Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)
P(erceel)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)

Locatie

Diestsevest 117, 3000 Leuven

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,23% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,58%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.132,13 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 276.385,48 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden