Appartement te koop in Leuven met 1 slaapkamer
Omschrijving
Modern studentenkamer met eigen sanitair in Waterview Leuven
In het woonproject Waterview aan het Engelsplein in Leuven bieden wij een moderne studentenkamer van circa 20m² met eigen sanitair aan. Het gebouw werd opgetrokken in 2015 en combineert hedendaagse architectuur met duurzame afwerking, waardoor het zowel comfort als kwaliteit uitstraalt.
De kamer maakt deel uit van een verhuurconcept in samenwerking met de KU Leuven, wat betekent dat u zich als eigenaar geen zorgen hoeft te maken over beheer, huurcontracten of opvolging. Alles wordt professioneel geregeld zodat u kunt rekenen op een stabiel en zorgeloos rendement.
De ligging van het project is een van de grootste troeven. Op slechts enkele minuten wandelen bevindt u zich bij het station van Leuven en in het levendige stadscentrum met zijn winkels, restaurants en gezellige pleinen. Voor studenten betekent dit een vlotte verbinding en een bruisende omgeving, voor eigenaars een gegarandeerde aantrekkingskracht en een constante vraag naar kwalitatieve huisvesting.
Met zijn eigentijdse afwerking, privé sanitair en centrale ligging combineert deze studentenkamer comfort met zekerheid. Een ideale kans om te profiteren van een stad die jaar na jaar nieuwe studenten verwelkomt en waar de vraag naar goed gelegen studentenkamers onverminderd hoog blijft. Maak van dit stukje Waterview uw zorgeloze keuze voor de toekomst.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Engels Plein 14 T.13.10, 3000 Leuven145.000 EUR
Locatie
Engels Plein 14 T.13.10
3000 Leuven














