Huis te koop in Begijnendijk met 2 slaapkamers
Omschrijving
Gezinswoning met 2 SLPK, bureau en ruime zolder in Begijnendijk
Interesse? Plan dan zelf je bezoek in via onze digitale kalender. Vragen? Neem gerust contact op met Erik Smeijers via erik@copandi.be of via +32 497 53 07 96.
Gelegen langs de Mechelbaan in Begijnendijk, biedt deze open bebouwing een mooie combinatie van leefruimte, werkruimte en praktische bergruimte. Dankzij de aparte bureauruimte, 2 slaapkamers, grote zolderruimte en ruime leefruimte is dit de ideale gezinswoning of woonst voor wie wonen en werken wil combineren.
Gelijkvloers
De inkomhal (6 m²) geeft toegang tot een lichtrijke leefruimte van 33 m² en een aparte keuken (14 m²). Daarnaast zijn er een bureau (8 m²), een badkamer (5 m²), een gastentoilet (1 m²) en een berging van 18 m² aanwezig – ideaal als opslag of hobbyruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers van 12 m² en 19 m², samen met een centrale hal (6 m²).
Tweede verdieping
De tweede verdieping herbergt een bijzonder ruime opslagruimte van bijna 40 m², die te bereiken is via een vaste trap.
Kelder
De woning beschikt bovendien over een kelderruimte van 7 m², ideaal voor extra opslag.
Verder beschikt deze woning over 2 garages. Eén aan de linkerzijde van de woning en één rechts, iets meer achterin gelegen. Dit zijn nogmaals ideale bergruimtes of hobbyruimtes.
Deze woning combineert comfort, ruimte en praktische indeling en vormt een mooie opportuniteit voor wie zoekt naar een gezinswoning met extra mogelijkheden.
✅ Twee slaapkamers + ruime zolder van 40 m²
✅ Ruime leefruimte en aparte keuken
✅ Bureau en berging op het gelijkvloers
✅ 2 garages
✅ Gelegen in Begijnendijk, met goede verbindingen naar omliggende gemeenten
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Mechelbaan 112, 3130 Begijnendijk269.000 EUR
Locatie
Mechelbaan 112
3130 Begijnendijk













