Appartement te koop in Keerbergen met 2 slaapkamers

102
2.700
2
Omschrijving

Nieuwbouw gelijkvloers appartement 102m² + privé tuintje 62m² op zuiden

Op 400 meter van Keerbergen in het centrum van Schriek.
REEDS 9 VAN DE 13 APPARTEMENTEN VERKOCHT - DE WERKEN ZIJN IN UITVOERING - oplevering 4/2027.
Schriek centrum - gelijkvloers appartement van 102m² met privé tuintje van 62m² met zuiderterras van 15m² in het stijlvolle nieuwbouwproject ‘Hof ter Hooghe’ op een uniek zuid gericht perceel van 27 are met mooie aangelegde tuin met 16 nieuwe loofbomen.
Gunstig gelegen in het centrum van Schriek, nabij de grens met Keerbergen, op wandelafstand van winkels, diensten, scholen, ontspanning en openbaar vervoer.
Omvat: inkomhal, wc, living 40m² met open volledig ingerichte keuken, wasplaats-berging, bad-of douchekamer, 2 slaapkamers.
Het project is tevens voorzien van een ruime gemeenschappelijke fietsenberging op het gelijkvloers, ondergrondse garageboxen en autostaanplaatsen, privé kelders, en een vuilnisberging in bijgebouw in achtertuin.
Verkoop BTW-stelsel - aankopen aan 6% BTW mogelijk onder voorwaarden op constructiewaarde - grondwaarde 12% registratie.
Start der werken 8/2025.
Stedenbouw info: omgevingsvergunning uitgereikt bouwen 13 appartementen - woongebied - niet gelegen in verkaveling - geen voorkooprecht ruimtelijke ordening - geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd - niet overstromingsgevoelig.

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
102 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
2.700 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
0
Aantal toiletten
0

Comfort

Videofoon
Ja
Lift
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

E-peil
20
Zonnepanelen
Ja
Type beglazing
Dubbel glas

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

376.000 EUR

Locatie


3140 Keerbergen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden