Appartement te koop in Diest met 2 slaapkamers

BEPCB
93
2
1
Omschrijving

Dakappartement

 

RESIDENTIE PORTIERSWONING STAAT VOOR COMFORT, CENTRAAL WONEN IN EEN PARK

 

Wil je centraal wonen in het Stadspark Cerckel te Diest?

 

Deze oude Portierswoning ( de vroegere brasserie DE LODGE ) omvat 3 totaal gerenoveerde appartementen met ruim terras, private en gemeenschappelijke tuin en een fietsenberging

 

Afwerking volgens de hoogste standaarden op gebied van esthetiek, comfort en energieverbruik.

Het adres is Michel Theysstraat 6A2 te Diest

 

Het dakappartement is 93 m² en heeft:

- twee slaapkamers, waarvan één in de mezzanine;

- mooi buitenterras van 4 m²;

- toegang tot een gemeenschappelijke tuin;

- ruimte voor fietsen en vuilnisverzameling;

 

EPC: Label B;

 

Mogelijkheid tot aankoop casco-plus+ voor 340 000 Euro + 2% registratierechten.

Mogelijkheid tot aankoop met volledige afwerking ( = inclusief bevloering, sanitair, binnendeuren en keuken... ) voor 365 853 Euro + 2% registratierechten.

 

Vanaf 01.01.25 kan U kopen aan 2% registratierechten indien U aan de voorwaarden voldoet.

 

Mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse garagebox in Residentie Cerckel aan 25 000 Euro + 12% registratierechten.

Je kan intreden tegen maart 2025.

 

Ook gecharmeerd? Plan uw bezoek op www.immodiest.be of 013/31.25.22 of beter nog bel Jan op 0498 52 64 52 of mail naar jan@immodiest.be

Jan Vanonckelen geeft U dan een persoonlijke rondleiding.

 

Immo Diest, dè pionier in verkoop van nieuwbouwvastgoed, verkocht reeds meer dan 600 nieuwbouwpanden te Diest en Tessenderlo en Halen. Steeds het grootste aanbod in nieuwbouw!

 

 

Financieel

Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
93 m²
Staat pand
Goede staat

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja

Ligging

Afstand tot openbaar vervoer
26 m
Afstand tot school
273 m

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken

Energie

EPC-label
B
Type beglazing
Dubbel glas
Raamprofielen
Hout

Ruimtelijke ordening

Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Voorkooprecht
Nee

Locatie

Michel Theysstraat 6 A2, 3290 Diest

340.000 EUR

Locatie

Michel Theysstraat 6 A2
3290 Diest

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,34% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,70%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.142,12 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 278.782,79 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden