98 m²
2
1
Garage / Autostaanplaats
Terras
BEPCB
Omschrijving

Gerenoveerd 2 slaapkamer-appartement (98m2) vlakbij centrum Hasselt (EPC B)

Voor meer info en foto’s, surf naar www.swevers.be – Dit instapklare appartement op Vlindersstraat 15 bus 4 in Hasselt combineert een ruime indeling met een gunstige ligging vlak bij het centrum. Met een bewoonbare oppervlakte van 98 m², twee volwaardige slaapkamers en een zuidgericht terras is dit een comfortabele thuisbasis. Het appartement bevindt zich in een gebouw uit 1977 en werd doorheen de jaren grondig aangepakt. Na een renovatie in 2006 en bijkomende isolatie in 2017 werden in 2026 onder meer de keuken, badkamer en het interieur opgefrist. Ook de elektriciteit is conform. Een lift, parlofoon en airco in de woonkamer verhogen het dagelijkse comfort. De lichtrijke woonkamer van 32,69 m² biedt voldoende ruimte voor een gezellige zit- en eethoek. Aansluitend ligt de praktische keuken van 13,13 m². De slaapkamers meten respectievelijk 16,64 m² en 14,18 m². Verder zijn er een badkamer, apart toilet, een zuidgericht terras van 4 m² en een kelderberging van 3 m². Bewoners kunnen parkeren op de gemeenschappelijke parking naast het gebouw, terwijl bezoekers terechtkunnen op de ruime openbare parking vooraan. Winkels, scholen en ontspanning bevinden zich op circa 500 meter, restaurants op 300 meter en openbaar vervoer op 400 meter. Voor het gebouw ligt bovendien een groen park met speeltoestellen. De snelwegen zijn bereikbaar op ongeveer 2 km. Voor meer informatie, bel 011 255 155. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.

Financieel

Kadastraal inkomen
908 €
Kadastrale info
Appartement met berging
Beschikbaarheid
Overeen te komen

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Flat
Bewoonbare oppervlakte
98 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuid

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
Autosnelweg nabij
Ja
School nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
12,64 m²; 14,18 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Airconditioning
Ja
Parlofoon
Ja
Lift
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
141
EPC-label
B
Unieke code EPC
20250423-0003579857-RES-1

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Vlindersstraat 15, 3500 Hasselt

295.000 EUR

Vlindersstraat 15
3500 Hasselt

Is dit haalbaar voor jou?

Met de expertise van
1

Simuleer snel je haalbaarheid

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR
Met de expertise van
2

Versterk je bod met een haalbaarheidsattest

Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.

Verhoog je koopkansen
Met de expertise van
3

Bereken je woonlening op maat

Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.

Ontdek je woonlening op maat

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie kan je terugvinden in onze privacyverklaring en de KBC privacyverklaring.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,85% en een jaarlijks kostenpercentage van 6,22%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.189,51 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 285.481,49 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden