Scoop: Huis te koop in Halen met 3 slaapkamers
Omschrijving
Groen en ruim wonen, vlot verbonden te Zelem-Halen
AANDACHT, een ruime zeer goed gelegen woning kopen voor minder dan 350 000 Euro, Registratierechten en Notariskosten inbegrepen?
Dit kan te Zelem-Halen bij aankoop van deze bijzondere woning met groen, ruimte en bereikbaarheid in één pakket.
Zelem is de groene long van Halen, heerlijk rustig wonen met bossen, velden en natuur in de buurt, terwijl u tegelijk vlotte aansluiting hebt richting E314 en E40.
De woning is charmant, ruim en lichtrijk met een bewoonbare oppervlakte van ca. 160 m². Binnen geniet u van een aangename leefruimte, een functionele keuken en een extra zitruimte in de tussenbouw met grote raampartijen.
Er zijn 3 slaapkamers, een badkamer op de eerste verdieping met ligbad én op het gelijkvloers een aparte douchekamer, praktisch voor gezinnen, gasten of wie gelijkvloers extra comfort wil.
Buiten is het pas echt genieten: 2 zonnige, aangelegde terrassen en een indrukwekkende tuin van 15, 57 are. Ruimte zat voor kinderen, een speelzone, moestuin, dierenliefhebbers of gewoon zalig ontspannen met zicht op groen.
Extra troeven? Die zijn er in overvloed. Er is het lichtrijke tussengebouw met vide dat u kan gebruiken als veranda, lounge, hobbyruimte.....
Achteraan bevinden zich bovendien twee grote garagegebouwen (waarvan één inpandig en één ruime losstaande garage): perfect voor wagens, fietsen, opslag, atelier of een bijberoep.
De woning is onmiddellijk bewoonbaar en dankzij EPC label D is er geen renovatieverplichting. U kan dus rustig, stap voor stap moderniseren op uw eigen tempo.
Interessant: voor wie hier zijn domicilie vestigt, kan dit een aankoop zijn aan 2% registratierechten, zo kan je vervolgens in de loop der jaren gerichte upgrades uitvoeren.
Er zijn al 10 zonnepanelen, wat kansen biedt om de energiekosten verder te drukken en later vlot door te schakelen naar een (hybride) warmtepomp.
Kortom: een ideale thuis voor mensen die buiten willen wonen, grotere gezinnen die plaats zoeken, of kopers die een solide basis willen met groeipotentieel, pendelaars die die na het werk graag “thuis komen in het groen”.
Bezichtiging? Bel Immo Diest 013 31 25 22 of mail naar info@immodiest.be
Beter nog, contacteer Jan op 0498 52 64 52 of via jan.vanonckelen@immodiest.be voor een persoonlijke rondleiding.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Media & downloads
Locatie
Kortestraat 17, 3545 Halen335.999 EUR
Locatie
Kortestraat 17
3545 Halen
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















