Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te koop in Heusden-Zolder met 2 slaapkamers

AEPCA
110
1.284
2
1
Omschrijving

Nieuwbouwappartement met 2slk, garagebox in Heusden centrum!

Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-TOUR.

Open-deur-dag op zaterdag 28/03 tussen 12u en 14u, kom langs en overtuig jezelf!

Nieuw in Heusden-Zolder – Duurzame BEN-appartement met slechts 2% registratierechten!

Dit appartement is stijlvol afgewerkt, heeft een bewoonbare oppervlakte van 110m² en is voorzien van alle hedendaagse faciliteiten.

De ruime leefruimte baadt in natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen en sluit naadloos aan op het goed gelegen terras van 11m².

De volledig geïnstalleerde keuken met eiland is uitgerust met kwalitatieve toestellen, slimme opbergruimte en een stijlvol design dat perfect past in het open leefconcept.

Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers, een moderne badkamer, een apart toilet en voldoende bergruimte.

Het appartement op de eerste verdieping, voorzien van lift heeft een privé-berging en een garagebox met afstandsbediening in de kelder!

Extra troeven:
- Vloerverwarming in het hele appartement
- EPC-score A - E19 - Energiezuinig
- Afwerking met oog voor detail
- Mooi en verzorgd appartementsblok
- Lift aanwezig
- 6 zonnepanelen enkel voor dit appartement
- Toplocatie - Heusden-centrum
- Aankoop onder 2% registratierechten
- Garagebox in de kelder en privé-berging inbegrepen in de prijs!

Gelegen in een zijstraat van de drukke Guido Gezellelaan in Heusden centrum, op korte afstand van winkels, scholen, natuur en verbindingswegen (5 min verwijderd van de E313 en E314), is dit appartement ideaal voor wie luxe, comfort én locatie weet te waarderen.

Plan vandaag nog je bezoek en laat je verrassen door de ruimte en afwerking van dit unieke appartement!

Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of kom gewoon binnen op ons kantoor, steeds welkom!

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
109,7 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
1.284 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
Afstand tot openbaar vervoer
200 m
Autosnelweg nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
17 m²; 12 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Parlofoon
Ja
Lift
Ja
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-label
A
Unieke code EPC
71070-G-OMV_2019121269/EP18132/C660/D02/SD006
Type beglazing
Dubbel glas

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Processieweg 1 13, 3550 Heusden-Zolder

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,19% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,54%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.128,51 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 275.516,45 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden