Appartement te koop in Maasmechelen met 2 slaapkamers

90
2
Omschrijving

Gelijkvloers appartement met terras

Dezer dagen wordt er hard gewerkt aan de opbouw van "Residentie Centrumhof".  Het project bestaat uit 17 appartementen. Uit dit geheel kunnen we u het gelijkvloers appartement uitzonderlijk te koop aanbieden onder het stelsel van registratierechten. Dit wil zeggen dat u kan kopen aan 2% registratierechten als u aan de voorwaarden voldoet!

 

Het appartement ligt op wandelafstand van het centrum van Maasmechelen met zijn winkels en sfeervolle terrassen. Ook het op- en afrittencomplex van de autosnelweg E314 is vlakbij.

 

Zoals u op bijgevoegd plan kan zien zijn er 2 slaapkamers, een badkamer, apart toilet, berging en woonkamer met open keuken. Aan de achterkant is er een gezellig terras. Afhankelijk van de staat van de werken kan u nog een keuze maken van vloeren, keuken, badkamer en binnendeuren. Dit allemaal binnen vastgelegde budgetten.

 

Ondergronds hoort er een autostaanplaats en private berging in de prijs. Het gebouw is voorzien van een lift.

 

Kortom heel wat leuks met aantrekkelijke voorwaarden.

 

Voor meer info kan u contact opnemen op het nummer 0484/35.67.65 of mailen naar Fabian@jemar.be.

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
90 m²
Bouwjaar
2025

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken
Terras
Ja

Comfort

Lift
Ja

Energie

Keuringsattest elektriciteit
Nee
Type verwarming
Warmtepomp
Verwarmingsbron
Hernieuwbare energie

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag

Locatie

Rijksweg 504, 3630 Maasmechelen

289.000 EUR

Locatie

Rijksweg 504
3630 Maasmechelen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden