Huis te koop in As met 5 slaapkamers

BEPCB
425
845
5
2
Omschrijving

Luxueus afgewerkte en energiezuinige ruime woning met vier slaapkamers en guesthouse met tal van mogelijkheden op centrale (maar toch bosrijke!) locatie te As

Luxueus afgewerkte en energiezuinige ruime woning met vier slaapkamers en guesthouse met tal van mogelijkheden op centrale (maar toch bosrijke!) locatie te As

Luxueus wonen in deze karaktervolle woning die stijlvol werd gerenoveerd door de huidige eigenaars. Het geheel is gelegen op een boogscheut van het centrum van As en met de sporthal, de vrijetijdscampus en het unieke speelbos als directe overbuur. Het Genkse stadscentrum en de op- en afrit van de E314 autosnelweg zijn vlot bereikbaar via de nabijgelegen N75.
De gemeente As heeft een centrale locatie in het nationaal park Hoge Kempen en kenmerkt zich vooral door zijn bosrijke omgeving en uitgestrekte heidelandschappen.


TROEVEN:
• Karaktervolle en stijlvol gerenoveerde woning met oog voor detail
• Hoogwaardige afwerking en kwalitatieve materialen
• Centrale ligging nabij het centrum van As, met scholen, sporthal, vrijetijdscampus en speelbos in de buurt
• Goede verbinding naar Genk en de E314
• Straat + riolering net vernieuwd (P- en G- score is nog van voor de vernieuwingen)
• Rustige, groene omgeving in het Nationaal Park Hoge Kempen
• Ruime en lichtrijke leefruimtes met praktische indeling
• Volledig uitgeruste keuken en aangename tuinkamer
• Vier slaapkamers en een verzorgde badkamer
• Grote zolder met mogelijkheden voor extra kamers en badkamer
• Apart bijgebouw ingericht als volwaardige woning, ideaal als guesthouse, kangoeroewoning of voor vrij beroep
• Verzorgde, sfeervolle tuin die aansluit bij de woning


Indeling: 
De uitstraling van de traditionele woning werd zorgvuldig behouden en uitgebreid met een aanbouw tuinkamer enerzijds en een vrijstaand bijgebouw anderzijds.
De woning omvat op de gelijkvloerse verdieping een inkomhal, een eetplaats, de praktische en volledig uitgeruste keuken, een indrukwekkende tuinkamer die dienst doet als woonkamer en een al even indrukwekkende ontspanningsruimte met inbouwkasten, een vleugelpiano en een biljarttafel. Een wasplaats, het toilet, de inpandige garage en een aparte opslagruimte vervolledigen de indeling op het gelijkvloers.
Via de stijlvolle trap komen we op de eerste verdieping met als indeling de nachthal, 4 slaapkamers en de badkamer met inbouwkasten, douche en bad.
De zolderverdieping tenslotte is bereikbaar met een vaste trap en wordt momenteel gebruikt als opslagruimte. Met een bruikbare oppervlakte van ± 70m2 en een nokhoogte van ruim 4 meter heb je hier de mogelijkheid nog extra leefruimtes of een master-bedroom te realiseren.

Bijgebouw:
Het achterliggend bijgebouw, dat dienst deed als kinderopvang, werd omgevormd tot een volwaardige woning verdeeld over 2 verdiepingen. Op het gelijkvloers is er de grote open ruimte met keuken, zit- en eethoek en een badkamer met douche, wastafel en apart toilet. Een verdieping lager heb je één slaapkamer en een studeer- of ontspanningsruimte. Net zoals in het hoofdgebouw kunnen we ook hier spreken van een uiterst hoogwaardige afwerking en een stijlvolle inrichting. Een knap bijgebouw dat uitermate geschikt is als guesthouse, een vrij beroep of als kangoeroewoning.

Tenslotte werd er veel aandacht besteed aan de knappe en rustgevende tuin, hier tot rust komen is een evidentie en een verlengstuk van dit uiterst interessant geheel dat het bekijken en overwegen meer dan waard is.


Recreatie en bezienswaardigheden:
De locatie ligt zeer gunstig nabij de Toegangspoort Station As van het Nationaal Park Hoge Kempen, wat veel recreatiemogelijkheden biedt:
• Uitkijktoren As: Een 31 meter hoge replica van de boortoren van André Dumont, met een weids uitzicht over de stationssite en het Nationaal Park.
• Recreatieve Spelen:
• Bosgolf (vergelijkbaar met minigolf in het bos).
• Discgolf (frisbee werpen naar korven).
• Wandelen & Fietsen: Het station is een ideaal vertrekpunt voor fietstochten in en om het Nationaal Park.
 
Scholen in de Buurt (Basisonderwijs):
Vrije Basisschool De Klimmuur 1Km
Gemeentelijke basisschool 2Km
G.O. De duizendpoot 1Km
 
Bakkers:
Scheepers Luc & Nancy 1,5 km

Kuypers 2,5 km
 
Supermarkten:
Lidl 1,3 km

Okay 1,5 km
Carrefour Market 1,8 km
 
Huisarts:
Rita Luyten (buurvrouw)
                     

Tandarts As:  
Julie Schepers 0,5 Km   (is niet meer Carl Heens)

 
Ontspanning:
Fito-meter, speelbos, sportbos, Vrijetijdscampus ’t Sas, Sporthal, GC De Drieschaar 0,3 Km
 
Apothekers:
Craeghs  1,5 Km

Apotheek As 1,2 Km

Interesse? Laat het ons snel weten en Koen neemt zsm contact met u op.

 

Financieel

Kadastraal inkomen
947 €
Beschikbaarheid
Overeen te komen

Gebouw

Type pand
Huis
Bewoonbare oppervlakte
425 m²
Nieuw gebouw
Nee

Terrein

Perceeloppervlakte
845 m²
Meest recente bestemming terrein
Woonuitbreidingsgebied
Oriëntatie tuin
Zuid

Indeling

Aantal slaapkamers
5
Oppervlakte slaapkamers
16,4 m²; 15,1 m²; 9,8 m²; 9,4 m²; 12 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Domotica
Ja
Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
118
EPC-label
B
Unieke code EPC
20251021-0003715399-RES-1

Ruimtelijke ordening

Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)
P(erceel)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)

Locatie

Stationsstraat 36, 3665 As

619.000 EUR

Locatie

Stationsstraat 36
3665 As

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden