Appartement te koop in Neerpelt met 2 slaapkamers

AEPCA
103
2
1
Omschrijving

2 appartementen beschikbaar: Blok 1 in de Lepelstraat

Wij stellen je met trots het nieuwe project “De Lepelaar” aan het Boseind te Neerpelt voor.
Deze residentie is gelegen op de hoek van de Lepelstraat en het Boseind en bestaat uit 12 ruime appartementen verdeeld over 2 gebouwen alsook in totaal 18 ondergrondse autostaanplaatsen en 13 private kelders.
De appartementen zijn gelegen op een boogscheut van diverse handelszaken: bakker, slager, krantenwinkel, apotheker, drankenhandel & supermarkt, alsook scholen, bushalte en het station.

• Deze appartementen variëren in grootte en prijsklasse en beschikken over 1, 2 of 3 slaapkamers en 1 of 2 terrassen.
• Het kleinste appartement heeft een oppervlakte van 75,14 m², het grootste beschikt over 143,94 m² (exclusief terras).
• In de kelderverdieping bevinden zich buiten de ondergrondse parkeerplaatsen en kelders voldoende fietsenstallingen.
• De appartementen worden afgewerkt en ingericht naar eigen smaak van de koper, zodat het volledig aan de verwachtingen kan voldoen.
• Het project wordt volledig opgebouwd met kwalitatieve en onderhoudsvriendelijke materialen die de duurzaamheid en het esthetische van het project ten volle garanderen.

Dit project is in samenwerking met Pelter Makelaardij.
Meer info ? Bel ons op het nummer 011/ 450 280.

Appartement Blok 1
Prijs sleutel op de deur: vanaf € 392 000 exclusief kosten en aansluiting nutsvoorziening
berging en parking niet inbegrepen

Beschikbaar: 2
Verkocht: 4

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
103,21 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
1

Comfort

Lift
Nee

Energie

EPC-label
A
E-peil
10
Keuringsattest elektriciteit
Ja, niet conform

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee

Locatie

Lepelstraat, 3910 Neerpelt

392.000 EUR

Locatie

Lepelstraat
3910 Neerpelt

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden