Huis te koop in Hechtel-Eksel met 3 slaapkamers
€ 292.500
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Nieuwbouwwoning op topligging in doodlopende straat – ’t Locht te Eksel
In de Octavie Ceyssensstraat, een uiterst rustige en doodlopende straat op het ’t Locht te Eksel, bieden wij deze nieuw te bouwen halfopen bebouwing aan. Deze ligging staat garant voor absolute rust, veiligheid en woonkwaliteit, met enkel plaatselijk verkeer en een aangename, groene omgeving. Een ideale plek voor wie wil genieten van een zorgeloze en ontspannen woonbeleving, ver weg van drukte maar toch vlot bereikbaar.
De woning wordt aangeboden casco wind- en waterdicht, met de mogelijkheid om deze volledig op maat verder af te werken:
- Casco+ afwerking, of
- Volledig afgewerkt, waarbij materialen, technieken en afwerkingsgraad volledig bespreekbaar zijn en afgestemd worden op jouw persoonlijke smaak en budget.
- 3 volwaardige slaapkamers
- Een ruime, lichtrijke leefruimte met open keuken
- Moderne architectuur met hedendaags wooncomfort
- Praktische indeling
De ligging in ’t Locht te Eksel is een absolute meerwaarde: een rustige woonomgeving met een aangename dorpssfeer, nabij groen, wandel- en fietsroutes, scholen en lokale voorzieningen. Dankzij de vlotte verbindingen combineert deze locatie rustig wonen met een praktische bereikbaarheid.
Ben je op zoek naar een nieuwbouwwoning op een uitzonderlijke ligging, waar je vanaf het begin maximale inspraak hebt in de afwerking? Dan is dit een unieke kans om jouw droomwoning te realiseren.
📞 Contacteer ons gerust voor plannen, prijzen en een vrijblijvende bespreking van de afwerkingsmogelijkheden.
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Ja
Waarde grond
130.000 €
Gebouw
Type pand
Huis
Bewoonbare oppervlakte
160 m²
Nieuw gebouw
Ja
Terrein
Perceeloppervlakte
351 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied met landelijk karakter
Oriëntatie tuin
Zuid
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
3
Comfort
Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Energie
E-peil
0
Type beglazing
Dubbel glas
Keuringsattest elektriciteit
Ja, niet conform
Ruimtelijke ordening
Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)
Locatie
octavie Ceyssensstraat, 3940 Hechtel-Eksel292.500 EUR
Locatie
octavie Ceyssensstraat
3940 Hechtel-Eksel
Is dit haalbaar voor jou?
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.














