Huis te koop in Brugge met 3 slaapkamers

BEPCB
188
100
3
2
Omschrijving

Gerenoveerd huis met 3 slaapkamers te koop in Kristus Koning

Dit prachtige pand in de wijk Kristus Koning biedt de perfecte balans tussen modern wooncomfort en de authentieke charme van Brugge. Dankzij de recente renovatiewerken geniet u hier van een gunstig EPC-label B en een volledig conforme elektrische keuring.De ligging is zonder twijfel een van de grootste troeven. Op wandelafstand van het groene Visartpark en het historische centrum van Brugge geniet u hier van een rustige woonomgeving met alle stadsfaciliteiten binnen handbereik. Dit huis is dan ook de ideale kans voor wie een kwalitatief huis wil kopen in een van de meest gezochte buurten van de regio.De woning zal beschikbaar zijn ten laatste op 31/12/2026 (mogelijks kan dit vroeger). Indeling van het pand (188m²):Gelijkvloers:- inkomhal voorzien van apart toilet (5 m²)- wasplaats en fietsenberging (6 m²)- lichtrijke woonkamer met een open karakter en zicht op de buitenruimte (24 m²)- volledig geïnstalleerde, moderne keuken voorzien van hoogwaardige toestellen (16 m²)- berging onder de trap (3 m²)Eerste verdieping: - nachthal (6 m²)- twee ruime slaapkamers met veel natuurlijk lichtinval (15 m² en 13 m²)- badkamer (7 m²) Tweede verdieping- nachthal (3 m²)- slaapkamer met ensuite badkamer (20 m²) voorzien van ingemaakte kasten- berging voorzien van technieken (4 m²)ExterieurGezellige stadstuin/ terras waar het heerlijk vertoeven is (22 m²).De woning is beschikbaar voor bewoning vanaf 01/01/2027De eigendom wordt aangeboden via de Pre-sale formule. Van 25/02/2026 om 16:00 tot 28/02/2026 om 12:00 kan u de woning op afspraak komen bezichtigen en een bod uitbrengen. De vermelde prijs is een instelprijs. Voor meer info, gelieve contact op te nemen met de dossierverantwoordelijke.

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
188 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
100 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Aantal toiletten
3

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
147
EPC-label
B
Unieke code EPC
20200501-0002266438-RES-3

Ruimtelijke ordening

Bouwvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Karel De Stoutelaan 48, 8000 Brugge

475.000 EUR

Locatie

Karel De Stoutelaan 48
8000 Brugge

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,25% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,60%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.133,95 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 276.819,36 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden