Huis te koop in Brugge met 3 slaapkamers

148
148
3
Omschrijving

Modern gerenoveerde woonboot te koop op toplocatie te Brugge

Deze unieke woonboot biedt alle wooncomfort in een modern interieur. Na een volledige renovatie kreeg de boot 'Jana' een open indeling die zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Op deze uitstekende ligging vlakbij de Scheepsdalebrug zijn scholen, winkels en andere voorzieningen op fiets- en wandelafstand.

Bij het betreden van de woonboot kom je in de kwalitatief ingerichte keuken met aansluitende een berging die als bijkeuken kan dienen. Verder zijn de leefruimte met ruime eethoek ook te vinden in deze open ruimte. De luxueuze badkamer is voorzien van een ligbad met douchekraan, wastafel en een sauna. Daarnaast bevindt zich een apart toilet.

Verder zijn er twee aaneensluitende slaapkamers met ingebouwde kastruimte. Een derde, ruime slaapkamer met inloopkast bevindt zich aan de andere kant van de woonboot. Bovendien beschikt 'Jana' nog over een polyvalente ruimte met tal van mogelijkheden.

Ben jij op zoek naar een uniek woonconcept? Aarzel dan niet en plan een bezoek in via de website of contacteer Kenjiro 0495 64 69 95 of waeles@immofrancois.be

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
148 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
148 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
3

Energie

Unieke code EPC
Niet van toepassing
Centrale verwarming
Ja

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Bouwvergunning
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Kolenkaai 39, 8000 Brugge

379.000 EUR

Locatie

Kolenkaai 39
8000 Brugge

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden