Appartement te koop in Knokke-Heist met 2 slaapkamers
Omschrijving
Zuidgericht tuinappartement in Bayauxlaan nabij Rubensplein
Mooi gerenoveerd tuinappartement op één van de meest gegeerde plekken van Knokke om de hoek van het Albertstrand. De kleinschalige villa-residentie aan de prestigieuze, brede Bayauxlaan combineert rust met de directe nabijheid van zee, winkels en restaurants.
Het appartement werd volledig gestript en vernieuwd.
Indeling: inkom met vestiairekast en bergkast met aansluiting voor een wasmachine.
Ruime lichtrijke leefruimte met eetplaats en salon. Deurraam dat uitgeeft op het terras met mooi open zicht. Moderne, open keuken met houten kasten, een luxe werkblad en veel bergruimte. Nachthal, twee ruime slaapkamers, elk met eigen sanitair. De ene heeft een douchekamer met inloopdouche en lavabomeubel. De master bedroom heeft een badkamer met een ligbad met buitenraam en lavabomeubel en toilet. Achteraan is er nog een 2e private tuin waar plaats is om 's zomers buiten te tafelen.
Als extra troef is er de mogelijkheid tot aankoop van een gemakkelijk toegankelijke autostaanplaats in hetzelfde gebouw.
De tuin wordt onderhouden door een professionele tuinman.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Bayauxlaan 48 B0, 8300 Knokke-Heist895.000 EUR
Locatie
Bayauxlaan 48 B0
8300 Knokke-Heist














