Appartement te koop in Knokke met 2 slaapkamers
Omschrijving
Ruim appartement met 2 slaapkamers in het hart van Knokke
Residentie Castel Rose
Een op te frissen appartement op de Lippenslaan met een ruime, lichte living aan de voorkant, afgewerkt met het originele dambordparket in perfecte staat. De aparte keuken is volledig uitgerust.
Aan de achterzijde vind je een rustig terras, ideaal om te ontspannen. Verder beschikt het appartement over een grote inkomhal, gastentoilet, badkamer met dubbele lavabo en ligbad, en twee volwaardige slaapkamers.
Een mooie opportuniteit voor wie een plek aan de kust zoekt en het appartement graag volledig naar eigen smaak wil afwerken.
Aarzel niet om uw bezoek in te plannen!
Ref: A749
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Lippenslaan 273 3.2, 8300 Knokke470.000 EUR
Lippenslaan 273 3.2
8300 Knokke
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.













