Appartement te koop in Knokke-Heist met 2 slaapkamers
Omschrijving
Prachtig zonnig gerenoveerd appartement met zeezicht [Koningslaan - Knokke].
Aan het iconische Rubensplein in Knokke, op een uitzonderlijke ligging op de hoek van de Zeedijk, bevindt zich dit prachtig gerenoveerde appartement met adembenemend frontaal zeezicht. Dankzij de zuidwestelijke oriëntatie geniet u hier niet alleen van een magnifiek vergezicht over zee, maar ook van zonlicht tot in de avonduren – een absolute troef.
De inkomhal verwelkomt u met een praktische vestiaire en gastentoilet. De hoofdslaapkamer beschikt over ruime ingemaakte kasten en sluit aan op een luxueus afgewerkte douchekamer met een tweede toilet. Ook de tweede slaapkamer is voorzien van praktische ingebouwde kasten en biedt voldoende ruimte voor een volwaardig bed of logeeropstelling.
De lichtrijke leefruimte baadt in het zonlicht dankzij de brede raampartijen aan de zeekant en kijkt uit over zowel het strand als het levendige Rubensplein. De open keuken vormt een stijlvol en tegelijk functioneel geheel, uitgerust met hoogwaardige Miele-toestellen, een wijnkast en een aparte diepvriezer – perfect voor wie comfort en kwaliteit weet te appreciëren.
Het volledige appartement werd afgewerkt met smaakvolle mortex vloeren voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een strak en warm interieurgevoel.
Extra troeven zijn de private kelderberging en de vlot toegankelijke fietsenberging in het gebouw.
Een pareltje op één van de meest gegeerde locaties van Knokke, waar zeezicht, zon en elegantie samenkomen.
EPC: 91 kWh/m²/j [A-label]
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Sylvain Dupuisstraat 2 33, 8300 Knokke-Heist1.050.000 EUR
Locatie
Sylvain Dupuisstraat 2 33
8300 Knokke-Heist
![Prachtig zonnig gerenoveerd appartement met zeezicht [Koningslaan - Knokke]. - foto 1](https://images.immoscoop.be/cp-9ad6213564db2510a1fabad91a815a3d.jpg)
![Prachtig zonnig gerenoveerd appartement met zeezicht [Koningslaan - Knokke]. - foto 2](https://images.immoscoop.be/cp-8b1dab7e0a036673940262659b56d375.jpg)
![Prachtig zonnig gerenoveerd appartement met zeezicht [Koningslaan - Knokke]. - foto 3](https://images.immoscoop.be/cp-82e7df069618854fa20151d6d4a250e9.jpg)
![Prachtig zonnig gerenoveerd appartement met zeezicht [Koningslaan - Knokke]. - foto 4](https://images.immoscoop.be/cp-018e6a953cde57eba07cc02a34337893.jpg)
![Prachtig zonnig gerenoveerd appartement met zeezicht [Koningslaan - Knokke]. - foto 5](https://images.immoscoop.be/cp-72b88cfb2108219d55b3592cff7610a8.jpg)








