Appartement te koop in Knokke met 2 slaapkamers

BEPCB
83
86
2
2
Omschrijving

Instapklaar en stijlvol appartement met 2 slaapkamers op de Lippenslaan aan het Van Bunnenplein.

Instapklaar en stijlvol appartement met 2 slaapkamers op de Lippenslaan.

Dit volledig gerenoveerde appartement bevindt zich op de Lippenslaan in Knokke, vlak bij de Zeedijk. Het combineert een moderne uitstraling met comfort en is direct klaar om in te trekken.
De indeling bestaat uit een inkomhal met apart toilet die leidt naar de lichte en ruime woonkamer. Van hieruit heeft u toegang tot een zonnig terras op het westen, ideaal voor ontspanning. De open keuken is uitgerust met een werkblad in travertin, wat zorgt voor een stijlvolle afwerking.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer. De hoofdslaapkamer heeft een ensuite badkamer met een ruime inloopdouche en een lavabo. Hier zijn ook aansluitingen voorzien voor een wasmachine en droger. De tweede slaapkamer heeft eveneens een eigen badkamer met inloopdouche en lavabo. Beide kamers worden voorzien van ingemaakte kasten.

Alle ramen zijn vernieuwd. Er is een gemeenschappelijke fietsenberging. De meubels kunnen eventueel mee aangekocht worden.
 

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
83 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
86 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
West

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Type keukens
Afgewerkte keuken; Volledig afgewerkte keuken

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
146
EPC-label
B
Unieke code EPC
2680368-RES-21

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Lippenslaan 336 4, 8300 Knokke

649.000 EUR

Locatie

Lippenslaan 336 4
8300 Knokke

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden