Appartement te koop in Knokke-Heist met 2 slaapkamers
€ 565.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Gerenoveerd en centraal gelegen hoekappartement
Gerenoveerd en centraal gelegen, lichtrijk hoekappartement nabij de Lippenslaan en het Rubensplein. Indeling: Inkom met vestiaire, gastentoilet en berging voor wasmachine en droogkast. Open keuken voorzien van alle comfort en eiland met aansluitende eetkamer, gevolgd door de lichtrijke woonkamer. Master bedroom met aansluitende douchekamer met dubbele lavabo. Een tweede, kleinere slaapkamer. Privatieve kelder. Alle meubilair inbegrepen.
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
55 m²
Ligging
Omgeving / buurt
Stadskern
Strand nabij
Ja
Indeling
Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
10 m²; 6 m²
Aantal badkamers
1
Comfort
Lift
Ja
Zwembad
Nee
Aansluiting riolering
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
164
EPC-label
B
Unieke code EPC
872.542.187.545
Ruimtelijke ordening
Dagvaarding
Nee
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Ja
565.000 EUR
Locatie
8300 Knokke-Heist





![<p>Prachtig hoekappartement met veel lichtinval en 2 slaapkamers op wandelafstand van het strand. Dit appartement werd smaakvol vernieuwd, met tal van ingebouwde kasten, moderne keuken, parketvloer, etc. <br /><br />Indeling: Inkom met berging (met wasmachine aansluiting), apart toilet en ruime vestiaire. Westgerichte woonkamer met veel lichtinval, 2 slaapkamers waaronder een grote kamer met dubbel bed en ingebouwde kleerkast, een 2e slaapkamer met uitklapbaar stapelbed en buitenraam. Ruime douchekamer apart bereikbaar vanuit de nachthal. Inloopdouche met ruime lavabo en met aansluiting voor de wasmachine. Volledig geïnstalleerde, open keuken met kookeiland (carrara-marmeren blad, ijskast en diepvries).<br /><br />Alle meubelen zijn nieuw en inbegrepen in de prijs.<br /><br />Fietsenberging op het gelijkvloers in het gebouw. <br /><br />Verwarming op aardgas. <br />[EPC: 164 kW/m² UC: 2560974-RES-1]</p>](https://images.immoscoop.be/cp-97778a6e3f9e43e6dd05d2b9a0315ec2-w320.jpeg)
![<p>Prachtig hoekappartement met veel lichtinval en 2 slaapkamers op wandelafstand van het strand. Dit appartement werd smaakvol vernieuwd, met tal van ingebouwde kasten, moderne keuken, parketvloer, etc. <br /><br />Indeling: Inkom met berging (met wasmachine aansluiting), apart toilet en ruime vestiaire. Westgerichte woonkamer met veel lichtinval, 2 slaapkamers waaronder een grote kamer met dubbel bed en ingebouwde kleerkast, een 2e slaapkamer met uitklapbaar stapelbed en buitenraam. Ruime douchekamer apart bereikbaar vanuit de nachthal. Inloopdouche met ruime lavabo en met aansluiting voor de wasmachine. Volledig geïnstalleerde, open keuken met kookeiland (carrara-marmeren blad, ijskast en diepvries).<br /><br />Alle meubelen zijn nieuw en inbegrepen in de prijs.<br /><br />Fietsenberging op het gelijkvloers in het gebouw. <br /><br />Verwarming op aardgas. <br />[EPC: 164 kW/m² UC: 2560974-RES-1]</p>](https://images.immoscoop.be/cp-6297de5d32dc75cae98702b7725e80b2-w320.jpeg)
![<p>Prachtig hoekappartement met veel lichtinval en 2 slaapkamers op wandelafstand van het strand. Dit appartement werd smaakvol vernieuwd, met tal van ingebouwde kasten, moderne keuken, parketvloer, etc. <br /><br />Indeling: Inkom met berging (met wasmachine aansluiting), apart toilet en ruime vestiaire. Westgerichte woonkamer met veel lichtinval, 2 slaapkamers waaronder een grote kamer met dubbel bed en ingebouwde kleerkast, een 2e slaapkamer met uitklapbaar stapelbed en buitenraam. Ruime douchekamer apart bereikbaar vanuit de nachthal. Inloopdouche met ruime lavabo en met aansluiting voor de wasmachine. Volledig geïnstalleerde, open keuken met kookeiland (carrara-marmeren blad, ijskast en diepvries).<br /><br />Alle meubelen zijn nieuw en inbegrepen in de prijs.<br /><br />Fietsenberging op het gelijkvloers in het gebouw. <br /><br />Verwarming op aardgas. <br />[EPC: 164 kW/m² UC: 2560974-RES-1]</p>](https://images.immoscoop.be/cp-9fd8779054f81f42fcebbb06978f2c76-w320.jpeg)





