Appartement te koop in Blankenberge met 2 slaapkamers

AEPCA
86
92
2
Omschrijving

Recent tweeslaapkamer appartement met zonneterras in stadscentrum te Blankenberge

Dit prachtige appartement, gelegen in de residentie 'BLOEMFONTEIN' geniet van een centrale locatie in een hedendaags gebouw (bouwjaar 2015) naast de Markt en aan de Jachthaven. We hebben een open zicht aan de achterzijde met een terras die op de binnentuin uitkijkt.

Het appartement met een oppervlakte van 86 m² is gelegen op de eerste verdieping die we zowel met de lift alsook met de trap kunnen bereiken. We worden verwelkomt in de ruime inkomhal die uitgeeft op de ruime woonruimte met zuidgericht (zonne)terras. De open, ingerichte keuken sluit mooi aan op deze woonruimte. In de hal treffen we een vernieuwde badkamer met grote inloopdouche en dubbele wastafel. Het toilet begeeft zich in een aparte ruimte. We onderscheiden verder twee grote slaapkamers en een aparte berging.

Als extra troef is er een gemeenschappelijke fietsenberging op de gelijkvloers verdieping van de residentie.

Uiteraard wordt het appartement gekenmerkt door z'n uitermate gunstige EPC score (Label A) en werd de elektrische installatie conform de nieuwe wetgeving gekeurd.

Plan uw bezoek meteen in!

Financieel

Kadastraal inkomen
821 €

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
86 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
92 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
2

Comfort

Lift
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
83
EPC-label
A
Unieke code EPC
20250724-0003652504-RES-1

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Bouwvergunning
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

L. dujardinstraat 17, 8370 Blankenberge

275.000 EUR

Locatie

L. dujardinstraat 17
8370 Blankenberge

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden