Appartement te koop in Uitkerke met 3 slaapkamers

AEPCA
154
3
1
Omschrijving

Nieuwbouw woning

Ontdek deze prachtige woning in het hart van Uitkerke, een toonbeeld van moderne elegantie en leef comfort. Met een royale bewoonbare oppervlakte van 154,25m² biedt deze woning een harmonieuze mix van ruimte en functionaliteit.

 

Binnenin betekent de ruime indeling met drie slaapkamers meer dan voldoende plaats voor een gezin of als stijlvolle pied-à-terre. De eigentijdse badkamer is een oase van rust, perfect om na een lange dag te ontspannen.

 

Bij het betreden van het appartement wordt u verwelkomd door een heldere en luchtige leefruimte, die dankzij de grote ramen baadt in natuurlijk licht. Het uitzicht op de groene omgeving rond het complex biedt een serene sfeer die u elke dag opnieuw zal verrassen.

 

Hoewel er geen garages beschikbaar zijn, biedt de locatie voldoende parkeer opties in de nabijheid. Bovendien ligt het appartement strategisch dichtbij essentiële voorzieningen, waardoor dagelijkse communes eenvoudig en snel zijn.

 

De architectuur van het gebouw, met zijn strakke lijnen en moderne afwerking, maakt het een blikvanger in de buurt. De omliggende tuinen en de rustige paden creëren een aangename sfeer van rust en privacy.

 

Dit is een unieke kans om een prachtig stuk vastgoed in Uitkerke te bemachtigen dat zowel stijl als comfort biedt. Mis deze gelegenheid niet om uw droomwoning te bezitten in een van de meest gewilde gebieden van de regio.

Meer info of reservatie van u droomwoning Bel 050/41.55.50

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
154,25 m²

Terrein

Tuin
Ja
Oppervlakte tuin
64,15 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken

Comfort

Aansluiting water
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
20
EPC-label
A
Keuringsattest elektriciteit
Ja, conform

Locatie

Ruiterstraat 9, 8370 Uitkerke

435.000 EUR

Locatie

Ruiterstraat 9
8370 Uitkerke

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden