Appartement te koop in Wenduine met 3 slaapkamers
€ 350.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Appartement met 3 slaapkamers in het centrum van Wenduine
In het centrum van Wenduine, op wandelafstand van het strand, winkels, horeca en openbaar vervoer, bevindt zich dit ruime en lichtrijke hoekappartement. Dankzij de gunstige hoekligging geniet je hier van veel natuurlijke lichtinval en een aangenaam open gevoel.
Het appartement beschikt over drie volwaardige slaapkamers, waarvan één met en-suite douchekamer. Daarnaast is er een aparte badkamer met ligbad, een afzonderlijk toilet en voldoende ruimte voor wie comfort en functionaliteit belangrijk vindt.
De ingerichte keuken sluit aan bij de leefruimte, die uitgeeft op een gezellig terras, de ideale plek om in de avondzon tot rust te komen.
Om de mogelijkheden van het pand extra in de verf te zetten, hebben we een impressie toegevoegd die laat zien hoe je met minimale ingrepen en een frisse toets het interieur nog lichter en eigentijdser kan maken.
Dit appartement leent zich zowel als vaste woonst als tweede verblijf aan zee, met alle voorzieningen binnen handbereik.
📞 Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse: contacteer Els via 0468 13 77 64 of els@keyimmo.be
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Geïndex. kadastraal inkomen
1.068 €
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
85 m²
Terrein
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Ligging
Omgeving / buurt
Centraal; Nabij station
Openbaar vervoer nabij
Ja
Afstand tot openbaar vervoer
150 m
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Type badkamer
Douche en ligbad
Comfort
Videofoon
Ja
Lift
Ja
Zwembad
Nee
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
278
EPC-label
C
Unieke code EPC
0003603257-RES-1
Ruimtelijke ordening
Bestemming gebouw
Privé - meerdere gezinnen
Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Locatie
De Smet de Naeyerlaan 10 2B, 8420 Wenduine350.000 EUR
Locatie
De Smet de Naeyerlaan 10 2B
8420 Wenduine













