Huis te koop in Hulste met 3 slaapkamers
€ 274.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Instapklare woning met 3 slk, tuin, en uitweg met garage
Op zoek naar een instapklare woning met ruimte, comfort én potentieel? Deze charmante woning in Hulste heeft het allemaal.
De woning beschikt over een praktische indeling met op het gelijkvloers de inkomhal, living, een ruime leefkeuken met vernieuwde keuken, een apart toilet en de badkamer.
Op verdieping +1 bevinden zich de nachthal en drie slaapkamers. De geïsoleerde zolder op verdieping +2 biedt bovendien de mogelijkheid om twee extra (slaap)kamers te creëren. Achteraan is er een tweede uitweg die rechtstreeks leidt naar de garage — een grote troef voor wie extra toegankelijkheid wenst.
Troeven: EPC D, conforme elektrische keuring, instapklaar, droge kelder, tweede uitweg naar garage
Een ideale gezinswoning voor wie comfortabel wil wonen.
Interesse? feline@immobeguin.be
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadastraal inkomen
352 €
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
175 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
275 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja
Ligging
Openbaar vervoer nabij
Ja
Autosnelweg nabij
Ja
Strand nabij
Ja
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Type badkamer
Alle comfort aanwezig
Comfort
Lift
Nee
Zwembad
Nee
Aansluiting gas
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
388
EPC-label
D
Unieke code EPC
20251205-0003737723-RES-1
Ruimtelijke ordening
Bestemming gebouw
Privé - eengezins
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Nee
Locatie
Muizelstraat 9, 8531 Hulste274.000 EUR
Locatie
Muizelstraat 9
8531 Hulste












![Deze voormalige herberg "Café Central" is op heden een klassieke woning waar de voorkamer gebruikt wordt als deel van de leefruimte. Echter kan deze onmiddellijk gebruikt worden voor uitbating van een kleine handelszaak of zelfstandige activiteit.<br />Deze woning biedt heel wat mogelijkheden voor een creatieveling met een hobby of voor zelfstandigen die nood hebben aan ruimte. Het aanpalend atelier is daarbij een absolute voltreffer!<br />Op het gelijkvloers bevindt zich de keuken, leefruimte met uitbreiding naar de voorkamer van vroeger die dienst deed als café. <br />Achteraan vinden we de zuid gerichte tuin die momenteel is aangelegd als zonneterras.<br />Op het verdiep zijn er drie volwaardige kamers, kleinere kamer die momenteel ingericht is als dressing en de badkamer.<br />Het atelier bestaat uit twee verdiepen waardoor hier heel wat mogelijkheden zijn.<br />Daarnaast is er nog een aangebouwd stuk die kan gebruikt worden als extra bergruimte, kleine studio of eventueel zelfs kantoor of bureau.<br />Ben je op zoek naar een woning met heel wat mogelijkheden en zoek je plaats voor jouw hobby of zelfstandige activiteit?<br />Geef ons een seintje voor een bezoek ter plaatse.<br /><br />Pluspunten:<br />- Atelier/bijgebouw<br />- functionele woning<br /><br />Onderworpen aan de renovatieverplichting (EPC-label [E/F], binnen 5 jaar naar minstens label D)<br />Momenteel EPC label E door gebrek aan bewijs van isolatie.](https://images.immoscoop.be/cp-a8328f2e0d6243138efbd59e26435161-w320.jpeg)
![Deze voormalige herberg "Café Central" is op heden een klassieke woning waar de voorkamer gebruikt wordt als deel van de leefruimte. Echter kan deze onmiddellijk gebruikt worden voor uitbating van een kleine handelszaak of zelfstandige activiteit.<br />Deze woning biedt heel wat mogelijkheden voor een creatieveling met een hobby of voor zelfstandigen die nood hebben aan ruimte. Het aanpalend atelier is daarbij een absolute voltreffer!<br />Op het gelijkvloers bevindt zich de keuken, leefruimte met uitbreiding naar de voorkamer van vroeger die dienst deed als café. <br />Achteraan vinden we de zuid gerichte tuin die momenteel is aangelegd als zonneterras.<br />Op het verdiep zijn er drie volwaardige kamers, kleinere kamer die momenteel ingericht is als dressing en de badkamer.<br />Het atelier bestaat uit twee verdiepen waardoor hier heel wat mogelijkheden zijn.<br />Daarnaast is er nog een aangebouwd stuk die kan gebruikt worden als extra bergruimte, kleine studio of eventueel zelfs kantoor of bureau.<br />Ben je op zoek naar een woning met heel wat mogelijkheden en zoek je plaats voor jouw hobby of zelfstandige activiteit?<br />Geef ons een seintje voor een bezoek ter plaatse.<br /><br />Pluspunten:<br />- Atelier/bijgebouw<br />- functionele woning<br /><br />Onderworpen aan de renovatieverplichting (EPC-label [E/F], binnen 5 jaar naar minstens label D)<br />Momenteel EPC label E door gebrek aan bewijs van isolatie.](https://images.immoscoop.be/cp-721d02821b72edb52185c21cb8fb2c60-w320.jpeg)
![Deze voormalige herberg "Café Central" is op heden een klassieke woning waar de voorkamer gebruikt wordt als deel van de leefruimte. Echter kan deze onmiddellijk gebruikt worden voor uitbating van een kleine handelszaak of zelfstandige activiteit.<br />Deze woning biedt heel wat mogelijkheden voor een creatieveling met een hobby of voor zelfstandigen die nood hebben aan ruimte. Het aanpalend atelier is daarbij een absolute voltreffer!<br />Op het gelijkvloers bevindt zich de keuken, leefruimte met uitbreiding naar de voorkamer van vroeger die dienst deed als café. <br />Achteraan vinden we de zuid gerichte tuin die momenteel is aangelegd als zonneterras.<br />Op het verdiep zijn er drie volwaardige kamers, kleinere kamer die momenteel ingericht is als dressing en de badkamer.<br />Het atelier bestaat uit twee verdiepen waardoor hier heel wat mogelijkheden zijn.<br />Daarnaast is er nog een aangebouwd stuk die kan gebruikt worden als extra bergruimte, kleine studio of eventueel zelfs kantoor of bureau.<br />Ben je op zoek naar een woning met heel wat mogelijkheden en zoek je plaats voor jouw hobby of zelfstandige activiteit?<br />Geef ons een seintje voor een bezoek ter plaatse.<br /><br />Pluspunten:<br />- Atelier/bijgebouw<br />- functionele woning<br /><br />Onderworpen aan de renovatieverplichting (EPC-label [E/F], binnen 5 jaar naar minstens label D)<br />Momenteel EPC label E door gebrek aan bewijs van isolatie.](https://images.immoscoop.be/cp-b7abf22f60e1e1575e6e3a88e5961a71-w320.jpeg)