Huis te koop in Diksmuide met 6 slaapkamers

DEPCD
324
667
6
1
Omschrijving

Zeer ruim en veelzijdig pand met groot bijgebouw

Dit pand, een voormalige bakkerij, is zeer ruim en veelzijdig en beschikt over een groot bijgebouw. Op heden bestemd als woning, maar tevens geschikt om een kantoor, winkelpand, praktijk, inpandige garage te creëren. Plannen beschikbaar op aanvraag.

In de Kruisstraat te Esen, een rustige zijstraat van de Roeselarestraat, bieden we u deze zeer ruime en veelzijdige, halfopen woning aan. Het eigendom, gelegen op de hoek van de Kruisstraat en de Maagdhoek, heeft een totale bewoonbare oppervlakte van maar liefst 324 m2 (excl. garage) en telt zowaar 6 slaapkamers. Daarnaast beschikt men over een groot bijgebouw met garage, werkplaats, opslagplaats en verschillende bergruimtes. Het perceel is zuid-georiënteerd en de totale grondoppervlakte bedraagt 667 m2. Langs de kant van de Maagdhoek is het perceel toegankelijk via een automatische poort. 

De woning werd reeds gerenoveerd in 1995 en 2018 en bevindt zich in een goede staat. Men beschikt overal over dubbele of hoogrendementsbeglazing (deels met autom. rolluiken). Alle daken zijn geïsoleerd. Het platte dak werd recent vernieuwd (nieuwe EPDM) en de woning werd uitgerust met 24 zonnepanelen. De elektrische installatie werd ook vernieuwd, alsook is er een 3-fasen aansluiting voorzien. Er zijn talrijke bovengrondse regenwater reservoirs aanwezig, die mee overgenomen kunnen worden. Hetzelfde geldt voor de camerabewaking (te bespreken). Er wordt verwarmd op centrale verwarming (aardgas) en bijverwarmd met de gezellige gashaard in de woonkamer. Ook zijn er enkele airco's voorzien (koelen + warmen).


Indeling van de ruimtes: 
Gelijkvloers: inkomhal - woonkamer met open, ingerichte keuken - gang/traphal - badkamer voorzien van douche, toilet en lavabomeubel - gelijkvloerse slaapkamer of bureauruimte - wasplaats - apart toilet - voorraadberging - tweede berging - kleine veranda - polyvalente ruimte/werkplaats - garage - opslagruimte met zoldering.
Eerste verdieping: trap- en nachthal - apart toilet - 5 slaapkamers - zolderruimte (nog in te richten, ideaal als extra kamer of mancave).
Exterieur: afgesloten tuin met zuidgericht terras en geasfalteerde koer - garage toegankelijk via oprit met automatische poort - overkapping en tuinhuis.

Enkele troeven:
  • Uitermate geschikt voor grote gezinnen of voor zelfstandigen die nood hebben aan ruimte;
  • Geschikt om kantoor, winkelpand, praktijk, inpandige garage te creëren;
  • Aan ruimte geen gebrek;
  • 6 slaapkamers (waarvan 1 gelijkvloers);
  • Nog in te richten zolderruimte (extra slaapkamer of hobbykamer);
  • 24 zonnepanelen;
  • Rustige locatie, doch centraal gelegen.
Wenst u meer informatie? Of liever een bezoek ter plaatse? Neem dan snel contact met ons kantoor. Bel 051 50 11 51 of mail naar diksmuide@diksimmo.be.

Financieel

Kadastraal inkomen
557 €

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
324 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
667 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
6
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
3

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
400
EPC-label
D
Unieke code EPC
20241224-0003489471-RES-1

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Kruisstraat 19, 8600 Diksmuide

359.000 EUR

Locatie

Kruisstraat 19
8600 Diksmuide

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden