Appartement te koop in De Panne met 2 slaapkamers
Omschrijving
Uniek 2-slaapkamerappartement te koop in De Panne!
Bent u op zoek naar een stijlvol appartement in hartje De Panne? Ontdek dit prachtig afgewerkte duplexappartement in Residentie COCO, onderdeel van het prestigieuze BAUHAUS-project. Deze kleinschalige en karaktervolle residentie ligt in de winkelstraat, op enkele meters van het strand en aan de historische Dumontwijk. Residentie COCO combineert authentieke architectuur met hedendaags comfort en een luxueuze afwerking, volledig verzorgd door de interieurarchitecten van BAUHAUS.
Indeling:
Inkomhal met gastentoilet, ruime en lichtrijke leefruimte met zithoek, eethoek en open, volledig uitgeruste keuken. Praktische berging aansluitend. Op de verdieping: twee ruime slaapkamers, een tweede apart toilet en een moderne badkamer met inloopdouche. Extra troef: het appartement beschikt over een privatieve kelder.
Troeven:
-
Luxueuze en instapklare afwerking door interieurarchitecten
-
Kleinschalige, karaktervolle residentie
-
Toplocatie vlak bij zee en Dumontwijk
Meer informatie? Contacteer Frederick via 058/22.41.70.
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Zeelaan 127 101, 8660 De Panne395.000 EUR
Locatie
Zeelaan 127 101
8660 De Panne
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.














