Appartement te koop in De Panne met 3 slaapkamers
Omschrijving
Ruim 3-slaapkamerappartement te koop in de Panne!
De Panne: ruim 3-slaapkamerappartement te koop op toplocatie!
Dit ruime appartement bevindt zich in Residentie Zeegalm, een kleinschalige en rustige residentie vlak bij de duinen en op slechts enkele stappen van de zee. De ideale ligging voor wie op zoek is naar een vaste woonst, tweede verblijf of een interessante investering in het groene en rustige De Panne.
Indeling:
Inkomhal, ruime en lichtrijke woonkamer met open zichten, open keuken, zongericht terras, twee volwaardige slaapkamers, badkamer met douche en een apart toilet. Daarnaast is er een derde slaapkamer of extra ruimte, ideaal als bureau of hobbykamer.
Het appartement wordt aangeboden met de mogelijkheid tot aankoop van een zeer ruime privatieve garage in de residentie voor een meerprijs van €50.000.
Troeven:
- Rustige ligging vlak bij duinen en zee
- Kleinschalige residentie
- Ruime en lichtrijke leefruimte
- 3 slaapkamers / extra multifunctionele ruimte
- Mogelijkheid tot aankoop van grote privatieve garage
- Ideaal als vaste woonst, tweede verblijf of investering
Meer info of een exclusief bezoek inplannen? Contacteer ons.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Dynastielaan 21 102, 8660 De PanneIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.














