Appartement te koop in De Panne met 2 slaapkamers
Omschrijving
2-slaapkamerappartement te koop in De Panne!
De Panne: 2-slaapkamerappartement op enkele meters van de zee!
Dit gemoderniseerde 2-slaapkamerappartement bevindt zich in Residentie Neptunus, op slechts enkele meters van de zee en de duinen, en op wandelafstand van het centrum van De Panne. De ideale ligging voor wie op zoek is naar een tweede verblijf, een investering met verhuurpotentieel of een vaste woonst.
Indeling:
Inkomhal, ruime en lichtrijke woonkamer met open ingerichte keuken en toegang tot een terras dat het appartement omringt, nachthal met toegang tot twee volwaardige slaapkamers, badkamer met bad en een apart toilet. Daarnaast beschikt het appartement over een privatieve kelder en is er een mogelijkheid om een private parkeerplaats aan te kopen voor een meerprijs van €35.000
Troeven:
- Instapklaar
- Topligging vlak bij zee en duinen
- Ruime en lichtrijke leefruimtes
- Terras rondom het appartement
Meer info of een bezoek? Contacteer Frederick via 058/22.41.70
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Dynastielaan 22 G006, 8660 De PanneIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















