Appartement te koop in De Panne met 1 slaapkamer
Omschrijving
"Instapklaar appartement vlak bij zee"
Appartement te koop nabij zee en centrum – Residentie Solaris
In Residentie "Solaris" te De Panne bevindt zich dit lichtrijke en verzorgde appartement op wandelafstand van het strand en het centrum. Een ideale opportuniteit als tweede verblijf, vakantieverblijf of investering.
Indeling: inkomhal met gastentoilet, ruime leefruimte met veel natuurlijke lichtinval, keuken, zonnig terras, 1 slaapkamer, badkamer met douche en wastafel, praktische berging en een ingebouwd opklapbed in de leefruimte.
Mogelijkheid tot aankoop van een privatieve garagebox in de residentie voor €50.000, afzonderlijk van het appartement.
Elk bod wordt voorgelegd aan de verkoper.
Interesse? Contacteer Frank Verschoore via 0484 74 44 59 voor meer informatie of om een bezoek in te plannen.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Bortierlaan 52 0104, 8660 De Panne299.000 EUR
Bortierlaan 52 0104
8660 De Panne
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.















