Appartement te koop in De Panne met 2 slaapkamers

EEPCE
89
105
2
2
Omschrijving

Exclusieve penthouse met drie terrassen

Exclusief dakappartement met royale zonneterrassen in Residentie Elzenhof

Op een uitzonderlijk rustige ligging, midden in het groen en aan de rand van de gegeerde Dumontwijk, bevindt zich dit unieke dakappartement in de stijlvolle Residentie Elzenhof. Op slechts 250 meter van het strand en op wandelafstand van het bruisende centrum geniet u hier van een zeldzame combinatie van privacy, comfort en een absolute toplocatie.

Bij het betreden van het appartement wordt u verwelkomd in een verzorgde inkomhal met gastentoilet. De royale leefruimte baadt de hele dag in natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen en vormt samen met de afzonderlijke keuken een aangename en uitnodigende leefomgeving.

De zuidoost oriëntatie zorgt voor een optimale bezonning, waardoor u van 's morgens tot zonsondergang kunt genieten op de twee prachtige terrassen die naadloos aansluiten op de leefruimte. Een unieke buitenbeleving waar rust en privacy centraal staan.

Het appartement beschikt over twee ruime, volwaardige slaapkamers, waarvan één rechtstreeks uitgeeft op het zonovergoten terras. De stijlvolle badkamer is smaakvol ingericht met een ruime inloopdouche, een elegant lavabomeubel en een tweede toilet.

Een absolute meerwaarde vormt het uitzonderlijk ruime terras, voorzien van vier praktische bergingen. Eén ervan beschikt over een aansluiting voor een wasmachine, terwijl de overige bergingen royale extra opbergruimte bieden.

In de ondergrondse verdieping bevindt zich bovendien een ruime privatieve kelderberging, ideaal gelegen vlak bij de lift. Daarnaast beschikt de residentie over een gemeenschappelijke fietsenberging.

Dit exclusieve dakappartement vormt de perfecte keuze als stijlvolle vaste woonst of als luxueus tweede verblijf aan zee. Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar ruimte, rust, comfort en een zorgeloze woonervaring op een van de meest gegeerde locaties van De Panne.

Optioneel:
Er bestaat de mogelijkheid tot aankoop van een ruime ondergrondse garage. Deze biedt niet alleen plaats aan een wagen, maar beschikt tevens over voldoende extra ruimte voor fietsen, strandmateriaal of bijkomende stockage.

Met de installatie van een warmtepomp kan het appartement een gunstig EPC-label B behalen (158 kWh/m² jaar).

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
89 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
105 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Aantal toiletten
1

Comfort

Lift
Ja
Open haarden
0

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
463
EPC-label
E
E-peil
0

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)

Locatie

Elzendreef 6 301, 8660 De Panne

545.000 EUR

Elzendreef 6 301
8660 De Panne

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,41% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,77%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.148,39 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 280.286,24 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden