Appartement te koop in Zwevezele met 2 slaapkamers
€ 245.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
0.9
Enkele specificaties van dit appartement :
- Terras : € 12,92 m²- Aantal slaapkamers : 2- Extra afwerking : duurdere keuken
- Terras : € 12,92 m²- Aantal slaapkamers : 2- Extra afwerking : duurdere keuken
Financieel
Beschikbaarheid
Bij oplevering
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Flat
Staat pand
Goede staat
Terrein
Perceeloppervlakte
96 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Indeling
Aantal slaapkamers
2
Ruimtelijke ordening
Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja
Locatie
Raveschootsveldstraat 2, 8750 ZwevezeleIs dit haalbaar voor jou?
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.









![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 14/3 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
strong style=&quot;color: rgb(153, 22, 22); font-size: 16px;&quot;&gt;Centraal gelegen appartement met 2 slaapkamers en garage.<p><br /></p><p>Op een zeer rustige locatie, op wandelafstand van zowel de Markt van Zwevezele als het Kasteelpark, vindt u dit instapklare appartement op de tweede verdieping.</p><p><br /></p><p><u>INDELING:</u></p><p>Via de inkomhal, met ruimte voor een vestiaire, komt u binnen in de ruime woonkamer met zit- en eethoek. Dankzij het grote schuifraam geniet u hier van veel natuurlijk licht en heeft u toegang tot het gezellige balkon. Aansluitend treffen we de praktisch ingerichte keuken. Naast de keuken bevindt zich een handige berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers, een badkamer met lavabo en ligbad, en een apart gastentoilet.</p><p><br /></p><p>Bij het appartement hoort ook een garagebox met kantelpoort, vraagprijs €16.000. Achteraan het gebouw is er bovendien een afgesloten parkeerterrein.</p><p><br /></p><p><u>PLUSPUNTEN:</u></p><p>+ Energiezuinig en instapklaar</p><p>+ Elektriciteit conform (tot 2043)</p><p>+ Gemeenschappelijke tuin</p><p>+ Extra parkeermogelijkheid</p><p><br /></p><p>Bel vandaag nog voor meer informatie of een bezoek!</p>](https://images.immoscoop.be/cp-7a9e562cad09b18848b93a12a8211f5d-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 14/3 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
strong style=&quot;color: rgb(153, 22, 22); font-size: 16px;&quot;&gt;Centraal gelegen appartement met 2 slaapkamers en garage.<p><br /></p><p>Op een zeer rustige locatie, op wandelafstand van zowel de Markt van Zwevezele als het Kasteelpark, vindt u dit instapklare appartement op de tweede verdieping.</p><p><br /></p><p><u>INDELING:</u></p><p>Via de inkomhal, met ruimte voor een vestiaire, komt u binnen in de ruime woonkamer met zit- en eethoek. Dankzij het grote schuifraam geniet u hier van veel natuurlijk licht en heeft u toegang tot het gezellige balkon. Aansluitend treffen we de praktisch ingerichte keuken. Naast de keuken bevindt zich een handige berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers, een badkamer met lavabo en ligbad, en een apart gastentoilet.</p><p><br /></p><p>Bij het appartement hoort ook een garagebox met kantelpoort, vraagprijs €16.000. Achteraan het gebouw is er bovendien een afgesloten parkeerterrein.</p><p><br /></p><p><u>PLUSPUNTEN:</u></p><p>+ Energiezuinig en instapklaar</p><p>+ Elektriciteit conform (tot 2043)</p><p>+ Gemeenschappelijke tuin</p><p>+ Extra parkeermogelijkheid</p><p><br /></p><p>Bel vandaag nog voor meer informatie of een bezoek!</p>](https://images.immoscoop.be/cp-dc0dcfe21335913f5752706cb1a548dd-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 14/3 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
strong style=&quot;color: rgb(153, 22, 22); font-size: 16px;&quot;&gt;Centraal gelegen appartement met 2 slaapkamers en garage.<p><br /></p><p>Op een zeer rustige locatie, op wandelafstand van zowel de Markt van Zwevezele als het Kasteelpark, vindt u dit instapklare appartement op de tweede verdieping.</p><p><br /></p><p><u>INDELING:</u></p><p>Via de inkomhal, met ruimte voor een vestiaire, komt u binnen in de ruime woonkamer met zit- en eethoek. Dankzij het grote schuifraam geniet u hier van veel natuurlijk licht en heeft u toegang tot het gezellige balkon. Aansluitend treffen we de praktisch ingerichte keuken. Naast de keuken bevindt zich een handige berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers, een badkamer met lavabo en ligbad, en een apart gastentoilet.</p><p><br /></p><p>Bij het appartement hoort ook een garagebox met kantelpoort, vraagprijs €16.000. Achteraan het gebouw is er bovendien een afgesloten parkeerterrein.</p><p><br /></p><p><u>PLUSPUNTEN:</u></p><p>+ Energiezuinig en instapklaar</p><p>+ Elektriciteit conform (tot 2043)</p><p>+ Gemeenschappelijke tuin</p><p>+ Extra parkeermogelijkheid</p><p><br /></p><p>Bel vandaag nog voor meer informatie of een bezoek!</p>](https://images.immoscoop.be/cp-42f98835e887dd27aded200ac620aeed-w320.jpeg)