Huis te koop in Roeselare met 2 slaapkamers

CEPCC
162
139
2
2
Omschrijving

Centraal gelegen woning met tuin

Pal in het centrum van Roeselare, vind je deze verrassend ruime en instapklare woning met een EPC-label C – zonder renovatieverplichting!

De woning beschikt over twee volwaardige badkamers en twee comfortabele slaapkamers, met de mogelijkheid om een derde slaapkamer te creëren op de zolderverdieping. Ideaal voor gezinnen of wie graag wat extra ruimte heeft.

De gezellige, onderhoudsvriendelijke stadstuin is een fijne troef, en als kers op de taart is de jacuzzi inbegrepen in de prijs.

Met haar centrale ligging, goede staat en vele mogelijkheden is deze woning een slimme keuze voor wie comfortabel en zorgeloos wil wonen in Roeselare.

📞 Interesse? Contacteer Celine of Thijs:
📲 051 57 54 61
📧 celine@grouptrybou.be
| thijs@grouptrybou.be

Financieel

Kadastraal inkomen
473 €
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
162 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
139 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
Autosnelweg nabij
Ja
School nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Keuken
Ja

Comfort

Jacuzzi
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
245
EPC-label
C
Unieke code EPC
20251107-0003728415-RES-1

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)
P(erceel)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Stationsdreef 34, 8800 Roeselare

225.000 EUR

Locatie

Stationsdreef 34
8800 Roeselare

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,34% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,70%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.142,12 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 278.782,79 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden