Huis te koop in Izegem met 3 slaapkamers

274
3
1
Omschrijving

Izegem, ruime nieuw te bouwen Half open woning - 6% btw mogelijk*

Deze woning wordt binnenkort gebouwd in de Burgemeester Gerda Myllestraat in Izegem.  Gelegen in een zeer mooie residentiële en landelijke omgeving met een doodlopende straat, op fietsafstand van het centrum van Izegem. De woning wordt gebouwd op een oppervlakte van 274 vierkante meter.  Geniet van het btw voordeel van 6%*
De unieke uitstraling van deze woning wordt bekomen door zijn landelijke charme dankzij een oude recuperatie gevelsteen in combinatie met de vele natuursteen elementen.
Op het gelijkvloers van deze woning vinden we een ruime leefruimte met veel lichtinval met aansluitend een open keuken.  Palend aan de keuken wordt een ruime berging voorzien.  In de inkomhal vinden we de trap naar de eerste verdieping waar er 3 ruime slaapkamers voorzien zijn.  De masterbedroom beschikt eveneens over een aansluitende dressingruimte.  Verder vinden we hier de badkamer (met inloopdouche, bad en dubbel lavabo) en een afzonderlijk toilet.  Op de eerste verdieping zijn alle kamers op een hoogte van 2m55.  Optioneel kan er een vaste trap naar de zolder voorzien worden, deze heeft een grootte van 32 vierkante meter (standaar niet afgewerkt).
Deze nieuw te bouwen woning wordt volledig afgewerkt met kwalitatieve materialen zoals o.a. maatkeuken inclusief toestellen met een natuurstenen werkblad, vloerverwarming op het gelijkvloers en de eerste verdieping aangestuurd door middel van een warmtepomp (water/lucht), laminaat in de slaapkamers, zonnepanelen, oprit, terrassen, eiken trap, regenwaterpomp in de put  …. Carport is optioneel te voorzien.  De keuzes voor de afwerking zijn volledig naar smaak van de koper.
Interieurfoto’s zijn als voorbeeld van een gelijk(w)aardige woning.
Ontdek deze nieuwbouwwoning in Izegem
*Btw tarief onder voorwaarden
Grondoppervlakte: 274 m²  /  E-peil : 24  /  Prijzen excl. btw en registratiebelastingen
Voor meer informatie, contacteer BOUW BOSSU op het nummer 0496 101 201 - www.bouwbossu.be

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Nieuw gebouw
Ja

Terrein

Perceeloppervlakte
274 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Dressing
Ja
Aantal badkamers
1

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting riolering
Ja

Energie

E-peil
24
Zonnepanelen
Ja
Vloerverwarming
Ja

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Ja
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Lendeleedsestraat, 8870 Izegem

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,48% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,84%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.154,79 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 281.822,43 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden